Играят ли мъжете ви компютърни игри ?

  • 7 342
  • 110
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 125
Защото моят възлюбен е голям маниак и на мен взе да ми писва да се конкурирам с компютъра за вниманието му  #Cussing out. Вечер като се прибере от работа и хоп - на игричките и така понякога по цяла нощ. Аз много искам да гледаме телевизия заедно и да си лягаме заедно, но това се оказва загубена кауза Cry. Разменяме си по някоя дума докато му се зарежда следващата игра и така всяка вечер.  Вече ми е едно самотно ....
Говорили сме много пъти за това и той знае моето отношение, но до тук. Какви ли не тактики съм пробвала и нищо. Явно ще трябва да свикна, но не знам дали ще мога ....  Confused

# 1
  • Мнения: 945
Много обича, ама и аz много обичам Embarassed. За това винаги играем двамата, я в мрежа, я просто седим един до друг и се сменяме кой да играе. Правим го винаги, когато можем.
Както виждаш, има решение на проблема Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога. Само с детето сяда понякога, за негово удоволствие, играят на едни динозавърчета и каубой, малкият се скапва от смях, но иначе сам да седне - ъпсурт Naughty

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Играе на шах в интернет. Преди двамата играехме на Героите, а сега децата много обичат да гледат как играе Томб Райдър (с Лара Крофт играта). Но при нас отдавна минаха времената, когато исках вниманието му да е насочено все към мен, да се гушкаме и лигавим. Сега съм доволна, че все пак си е вкъщи, а не скитори по нощите, че ги има много и такива.

# 4
  • Мнения: 25
Не, и съм безкрайно доволна от това! Защото аз с компютър не мога да се конкурирам. Особено като гледам брат му колко се е вманиачил.... чак тръпки ме побиват при тази мисъл. Stop

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
маниак имам , не спи ,но не пуска компа в 4ужди ръце след работа!!

# 6
  • Мнения: 9 865
Да. Играе, но не е маниак.
Аз съм, за сметка на това.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ей сега седи до мен и играе. Laughing
Но не е вманиачен, за разлика от мен. Гледам да не си инсталирам игри, защото веднъж пуснати, няма изключване. Embarassed

# 8
  • Мнения: 119
Само гледай. Не само играе, а чак пушек се вдига. В мрежа, сам, он-лайн, няма значение, важно е пуцалки да има  #2gunfire Аз също от време на време се паля по разни игрички, ама бързо ми омръзват.

# 9
  • Мнения: 7 821
Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Не играе  компютърни игри Naughty
У дома сме си разделили териториите - компа за мен, а TV-то за него.  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 546
не, не играе.
обаче аз - да  Embarassed

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Преди пуцах много ... сега мноооого по-малко, малката не ме оставя на компютъра. Като ме види на него идва да мрънка да и пусна някое анимационно и затова гледам да не сядам много ... А иначе има 1000 занимавки които можеш да правиш без да играеш.

# 13
  • Мнения: 2 657
да играе,винаги като се прибере от работа сяда да поиграе малко...не се оплаквам,защото пък аз съм маниачката която кисне нон стоп,при всяка удобна минута на компа Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят сега играе на Фифа-та. Но понеже постоянно го бъзикам кога ще порастне и ме чака да заспя и се кефи колко е добър с Бербатов hahaha
 

Общи условия

Активация на акаунт