Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 юли 2007, 00:09 ч.

Черноморец - хотел Роза

• 2 315
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Някой да е ходил там? Ще съм много благодарна, ако споделите впечатления  Hug

# 1
  • София
И аз питах преди време но никой не отговори.Доколкото разбрах този хотел до сега е бил само за чехи ,а от тази година за първи път го дават и на българи.

# 2
  • София
Преди две години ходихме май месец в този район и поисках да видя стаите. Не ми допадна хотела, базата беше доста старичка, но за сметка на това цените бяха като в по-хубавите хотели.
От години летувам в Черноморец и не бих отишла в Розата.
Все пак ако са я отремонтирали, може и да е по-добро положението.

# 3
  • София
Lennyh да не бъркаш нещо аз доколкото разбрах тази година за първи път пускат българи в този хотел newsm78 преди е било само за чехи

# 4
  • София
Lennyh да не бъркаш нещо аз доколкото разбрах тази година за първи път пускат българи в този хотел newsm78 преди е било само за чехи
Почти съм сигурна, че не бъркам - мисля че се намира на улица Славянска - което почти на края на Черноморец откъм к-г Градина и Созопол \ че сега не мога от тук да се ориентирам добре с посоките\.
Но за всеки случай намери начин пак да провериш - в тази част миналата година вдигнаха два нови хотела Модева и още един приличащ на Замък не се сещам името му. Те са хубави като база, но цените им не бяха много тънки. newsm78 newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт