Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте мили мами,
дали можете да ми кажете, ако желая да си сменя гинеколога при когото се записах първоначално да ми следи бремеността с друг дали е възможно и какво трябва да направя?
Проблема е че ми направи карта за следене на бремеността, но аз имам някои съображения поради които бих желала да не ходя повече при него и би ми било много неприятно ако няма такава възможност.
Какви документи са нужни и какво трябва да направя?
Много ви благодаря предварително!
Цитирай

Varna

Аз също си смених първоначално избрания гинеколог. Отиваш пак при джипито и казваш какви са ти съображенията. Тя ще ти даде ново направление.
Цитирай

София

Цитат на: rossitza
Аз също си смених първоначално избрания гениколог. Отиваш пак при джипито и казваш какви са ти съображенията. Тя ще ти даде ново направление.

Благодаря ти за отговора - да се надяваме че ще ми даде направление. Незнам дали може да ми откаже?
Приятен уикенд Smile
Цитирай
Аз също смених гинеколога си поради това, че беше неотзивчив, не искаше да отговаря на въпросите ми, държеше се твърде пренебрежително към всеки мой интерес относно проблемите свързани с бременността. Не ми се иска да си припомням,  с какво неприятно чувство отивах на преглед при него. На третият път след като ми каза, че "много съм питала и че трябва да имам доверие на лекаря и, че не е необходимо да се интересувам толкова много" реших да го сменя и да подам жалба с/у него за непрофесионалното му отношение.
Отидох при семейния лекар, който ми даде друго направление!
Няма право да ти откаже и не се притеснявай. Знай, че е много важно да се чувстваш конфортно и приятно /ако това въобще е възможно/, когато отиваш на преглед и колкото по информирана си толкова по лесно протича бременността , а после и раждането /поне при мен беше така/. А относно картата  за следене на бременността- знай, че всички документи е длъжен да предаде на другия гинеколог и то служебно! А дори да не го направи не се притеснявай-  ще ти направят нова.
Цитирай

София

Guguleto, благодаря ти за отговора - дано да няма проблеми повече. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.