Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

Пловдив

Идеята ми дойде от темата за Най-тъпите реклами Very Happy...........

Като кажат готина реклама и веднага се сещам за рекламата на Ариана с четиримата приятели..............Не знам колко ще се увеличат продажбите на тази марка бира, но рекламата определено е свежарска, запомняща се.........абе с две думи: МНОГО ДОБРА newsm10

Момичета, абстрахирайте се от факта, че някои от българските реклами са снимани в чужбина и са дело на международни рекламни агенции.................сега се фокусираме върху качеството!!! smile3521
Цитирай

София

О, Пепи!
Същите като от едно време! Smile
Цитирай

Нищо от това, което видях, не ми грабна окото.
Цитирай

София

На Загорка с футболистите. Много въздействаща визия и разкошен текст.
Цитирай

UK, Harlow/София

За минералната вода(но забравих за коя марка беше Laughing, май Горна Баня). С двамата младежи които скачат от покрива на сградата във водата.
Цитирай

има една, която ми беше харесала - на някой от мобилните оператори - с Теодоси Спасов по едни хълмове беше ... кратко време я въртяха ...
Цитирай

Пловдив

Ох, в момента съм луднала с тия реклами за надениците на Леки, дето "Балканът пази своите тайни" - е просто такава реклама няма, невероятно добре измислено, забавно и оригинално Smile
Цитирай

има една, която ми беше харесала - на някой от мобилните оператори - с Теодоси Спасов по едни хълмове беше ... кратко време я въртяха ...

Глобул
Цитирай

София

Ох, в момента съм луднала с тия реклами за надениците на Леки, дето "Балканът пази своите тайни" - е просто такава реклама няма, невероятно добре измислено, забавно и оригинално Smile
Любимата ми реклама, страхотно измислено, а бабчето е жестоко Love
Цитирай

Amsterdam

Евтерпа?
Коте....  35 35 35
Цитирай

В полите на Пирин планина

За минералната вода(но забравих за коя марка беше Laughing, май Горна Баня). С двамата младежи които скачат от покрива на сградата във водата.

Тази реклама е много красива.
Цитирай

Шопия

"Банкя" наистина имат много добра реклама. Продукт на Кока-Кола са все пак  Wink

Любима ми е Македонската на Леки - "Оооо, танасе, она ного арна"  35
Май рекламите на Леки ме кефят. Имат гъдел.  Smile
Цитирай

Пиша й 6.

Дуо Вивател - Готена закачка.
Цитирай

Плевен

О скъпа колко време мина
от първата целувка на Градина....
бля бля бля
а можем да сме влюбени и без обвързване...
Цитирай

Да и на мене много ми харесва,както и рекламата на Хайникен,където смачкват една страхотна кола  #Crazy и правят кутийка за бирата   Peace
« Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:51 от Махтоб »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора