Без коментар!

  • 1 171
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 080
http://www.top.bg/video/?id=520666636

Предполагам, че всеки един е ставал свидетел хиляди пъти на подобни гледки!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Това точно го гледах в едно предаване - "Акция". И аз нямам коментар Confused

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не можах да изгледавм всичко, сви ми се корема! Sad
 Нито пешеходците са нормални, нито шофьорите!

# 3
  • Мнения: 1 273
Не знам какво да кажа. И аз не изгледах всичко Sad

# 4
  • Мнения: X
Е,не ooooh!!Луда работа!А пък пешеходците-камикадзе са върха на простотията. Sick

# 5
  • Мнения: 9 074
Не мога да разбера с какъв акъл пресичат тия люде Confused
А катастрофите между коли - по-тъпо нещо не съм виждала, простотия, простотия и пак простотия Tired
Стори ли ми се, или наистина голяма част от нарушителите са таксита?

# 6
  • Мнения: 48
Да,била съм свидетел на пешеходец камикадзе,дали оцеля не знам,викнахме линейка,и шофьора остана при нея!Жалко за животите загубени по този нелеп начин......вторият път една кола се удари челно в автобуса в който пътувах,шофьора ни беше в шок,и слава богу жертви нямаше,само леко пострадали.....

# 7
  • Мнения: X
Катастрофите са катастрофи - безумните шофьори са коментирани до припадък - без резултат.
Камикадзетата обаче ме втрещиха Shocked #Crazy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз не мога да разбера с каква цел е направено това с камерите ако нарушителите не се санкционират... newsm78
другото няма какво да се коментира...човешката простотия няма граници... #2gunfire

# 9
  • Мнения: 6 029
jorjeta, много ясно че ги санкционират? най-малкото при такива катастрофи не си тръгваш?!?!?!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ами дано...има случай и на по-сериозни катастрофи, когато шофьорите са бягали и т.н...тъй че не знам...хората направо са се самозабравили... Peace

# 11
  • Мнения: 1 187
Изправи ми се косата  ooooh!
Бррр... нямам думи просто.
Дано оцелеем по улиците.  Praynig

# 12
# 13
  • Мнения: 6 029
най-малко 10-тина мои познати са викани в КАТ, защото са ги заснели да правят нарушения, доста по-леки от тези... и си ги санкционират...системата с камерите работи!

# 14
  • София
  • Мнения: 383
С изключение на Орлов мост, през останалите светофари минавам всеки ден, предимно с кола. Многократно съм се възмущавала на пешеходците, които пресичат през платното между Президенството и Министерски съвет на 20 метра от полицаите, които ги виждат и не правят абсолютно нищо. Знам, че е имало и репортажи по телевизията точно за този проблем, но не знам досега да е глобен някои пешеходец-камикадзе.

Общи условия

Активация на акаунт