Знаете, че сте майка, когато...

  • 1 729
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 919
Супер  Joy доста ме разсмя  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 978
Ххахаха Бу, мерси..много сладко...
Аз си признавам, че имах един период в който носех само анцузи..Сега вече са с дупки и протъркани, но тогава си бяха хит в моя гардероб.

За слюнката също си признавам... Laughing

Иии по малко от другите..не от всичко, но... Joy

# 17
  • Мнения: 1 311
Много сладко, добре се посмях (само после да не плача).

P.S. Бу, днес май ти е ден за теми, а?  Laughing

# 18
  • Мнения: 192

5. Идеята ви за добър ден е да го изкарате, без някое дете да пролее телесни течности върху ви.


 Joy Точно снощи след като ме препикаха за кой ли път, се питах кога ли ще свърши това.  Joy

# 19
  • Мнения: 6 164
Добре, че ми е още малко детето. Rolling Eyes Засега само телефона и ключовете никога не си намирам  - или са в пералнята, или в кофата за боклук, или в тоалетната чиния...  Crazy Домакинства предимно мъж ми, аз само готвя и то напоследък и това ме мързи да правя. Леле и се оплаквам... Blush

# 20
  • Мнения: 1 230
Ей, ама колко мами послъгаха, че нямат съвпадения Mr. Green При мен е само без 10 (понеже не приказва още) Laughing
Много яко, много вярно   bouquet Бу

# 21
  • Мнения: 1 426
А-а-а, тава за рекламния агент направо ме разби...
Изобщо, при мен съответствието си е почти едно към едно, с анцузите, цунканията, лепкащия под, телефона и всичко останало... Е, вече не съвсем, де, че децата ми бая пораснаха, ама още ми е съвсем прясно... Жива и здрава да си, Бу!

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ужас !  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 366
Посмях се от сърце, но за съжаление на мой гръб Simple Smile

Да си кажа и аз №:
2.  Знъня си сама от домашния телефон, да си намеря мобилния, от къде приятелка под ръка. Жалко, че дистанционните и разни други предмети не свирят.
А приятелките милите, ако ги хвана, играят ролята на рекламните агенти от №11. ......
12.  Слюнката е заменена с мокри кърпички. Използваме ги в промишлени количества и следим във всяка стая, чанта и количка да има поне по пакет и пак цялата къща е  .........
15. Уви рядко лягам преди 2 часа, а килограмите хич не са само 5 Simple Smile)))

# 24
  • Мнения: 5 103
за мене без 4 ,12 и без 15 то  , не качвам кила, не готвя и не чистя абе жена мечта Mr. Green

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Майка съм на сто процента  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 269
детето ми е още малко,но почти всичко се отнася и до мен Mr. Green а какво ли ме чака....... #Crazy

# 27
  • Мнения: 3 376
Плюс това,че гледам снимките като бяхме гаджета с мъжа ми и се питам"Коя е тази мацка до него???" hahaha
Или си търся шнолата от вчера половин час...намирам я в подобната ми на кошница коса забравена от снощи... Stop

Общи условия

Активация на акаунт