Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора
Момичета, я кажете дали в много ранна бременност излизат (на почуствителни например) лица пупки като тези ,които излизат преди цикъл???? newsm78 newsm78
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18377.0
тук ще намериш отговор на всичките си въпроси надявам се Smile

Както сама ще видиш, на няко и излизат, на някой не, както и всички останали признаци ри едни ги има, при други не, абсолютно индивидуално е.
Цитирай
много ти балагодаря  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитирай

BABYLAND

Всичко е много, много относително.
   С подобен въпрос можеш само да провокираш изказвания, които няма да ти харесат. Има серизони въпроси, на които ще ти се отговори компетентно, навреме и сериозно.
   Ако правите опити за бебе, попрочети мъничко за да си наясно с основни неща, така поне ще се убедиш, че всичко е адски индивидуално, няма ЕДНАКВИ симптоми, и че ако липсата на пъпки при една означават бременност, при други именно такива съпровождат нейната бременност.
Цитирай
Благодаря:) Hug
Цитирай

Иzлиzат, да. И те не иzчеzват както като ти дойде, ами все си ги имаШ. ПОне при мен беШе така. Много  ми беШе маzна кожата.  Peace
Цитирай

Аз се пиша малко бременна и с пъпки /за статистиката/   Peace
Цитирай

София

за статистиката и протокола- на мен започна да ми се гади 2-3 дни преди да видя двете чертички, като замаяна съм Turn-l, чувствам се изморена и отпаднала.....а от вчера съм със специален пропуск за  toilet...пийна малко водичка и тичам до "00".....
Цитирай
здравейте пак от мен. искам само да ви кажа че адски много ви благодаря за това че сте толкова мили и отзивчиви .
днес ми се наложи да отида на гинеколог заради някакви адски болки в левия яйчник , а всъщност се оказа че ще си имаме бебе, а по принцип не ми е закъсняло. трябваше да ми доиде на 15 , но явно няма да ми идва Smile мн ви обичам. и Ви благодаря отново Smile  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитирай
Ами честито тогава!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай

Пловдив

Честито , Диана_д, радвам се за теб    bouquet Лека и успешна бременност, а за кога ти е термина?
Само не разбрах за тези пъпки - ти имаше ли, та затова написа темата, или не ти излязоха обичайните такива?
Цитирай

София

diana_d Честито!!!

diana_d може ли само да кажеш кой е този доктор, който успява още преди закъснение да установи бременност? Питам с най-добри чуства, не за друго, но рзочарованието след това ще е много по-голямо, от колкото да ти каже да изчакаш още малко време да мине и с ЕГ да ти покаже плодното сакче...   bouquet
« Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 13:17 от Veri4 »
Цитирай

Пловдив

Честито и от мен!Лека и безпроблемна бременност!
Цитирай

на едно прекрасно местенце

diana_d, честито и от мен! Страхотна новина!  preggo

Дано и аз усетя скоро признаци!  Praynig

Хайде, дай повече инфо за жадните за подробности- какви са усещанията. Smile
Цитирай

Честито и от мен!   bouquet
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Сладко бебче на финала! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора