Manowar в Каварна - пеят химна

  • 1 021
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
http://www.vbox7.com/play%3A5ed66534

Леле, колко добре го пее.

Моля ви, не превръщайте темата в спорове и тем подобни глупости. Просто се насладете на изпълнението. Колко добро произношение за човек, който не говори български  Hug

# 1
  • Мнения: 1 299
На никой ли не му хареса изпълнението им  newsm78 Аз много се впечатлих

# 2
  • Мнения: 146
Похвално слово!  Grinning Жалко, че не бях на концерта.

# 3
  • Мнения: 11 747
И на мене ми харесва! Peace
Аз мислех,че ще са го докарали в по-рок вариант,а той си е доста стандартен.Огромен жест е,че са го разучили и изпяли! Peace

# 4
  • Мнения: 302
 smile3501 smile3501 smile3501
Голям жест наистина!И концерта ми разказваха че  бил страхотен!

# 5
  • Мнения: 9 865
На никой ли не му хареса изпълнението им  newsm78 Аз много се впечатлих
Хареса ми, но какво повече да кажа.
Възхищавам му се на Ерик на българския език и на цялата банда, че са били така близко до феновете си, може би това ги прави много обичани Меноуор, че са на едно стъпало с почитателите. Не искам да вливам жлъч в темата, но такъв дух може би търсехме на IM!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 701
да,и аз чух,че са направили невероятно шоу-3 часа концерт!
един приятел щеше да ми се обажда в неделя да ми разказва,но явно още не е изтрезнял...

китара подарили,химна пяли...
бравас на юнаците!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Ами те просто са си велики, нищо повече не мога да кажа   superuu  superuu  superuu
Не само заради това, че са изпели химна, и то така добре!

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 22:06 от katjushka

# 8
  • Мнения: 3 760
Браво!!!  Peace

# 9
  • Мнения: 800
нямам думи страхотни са newsm10 newsm10

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Да! Наистина направиха страхотно шоу! Концерта започна в 23.00ч. и продължи чак до 2.00...Изпълнението на химна също беше супер! Никой не очакваше такъв жест към българските фенове! Лесно е да научиш и да изпееш някаква чужда песен, но да го направиш така, както го направиха те.  bouquet.. изпълниха го с чувство и аз, честно да си призная, за пръв път се заслушах и разбрах за себе си, всъщност,  колко смисъл и съдържание има в тая песен...А за самия концерт - останах очарована! Саунда в началото не беше на ниво, но това не зависи от групата, все пак... Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
Много добре се справи! Чак се разчувствах

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Голям жест!Много ми хареса!

# 13
  • Мнения: 2 401
Разсополявих се само като четях отзивите за концерта. Искрено завиждам на всички които можаха да присъстват.

# 14
  • Мнения: 656
Евала!
Трудно-лесно - важното е, че единствено те го направиха!!!
Може да сме като Тамбукту, но с това според мен показаха "и вие сте хора, не само хонорари"

Общи условия

Активация на акаунт