Стягам си чантата за родилния дом!!!!!

  • 2 117
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
момичета, ами, дойде и моят ред да ви напусна за известно време . ще раждам!!!!  newsm44 днеска бях на консултация и ме хем зарадваха , хем шокираха с новината, че бебо ще идва още по-рано ( с 10тина дни от последния термин,...т.е. тези дни  #Crazy) . много ме е страх .  newsm09страхувам се от срещата с съществото ми , не съм предполагала, че ще ме е страх. не мога да приема , че скоро ще напусне къщичката си Simple Smile и в същото време нямам никакво търпение да го нагушкам, да го чуя , да си го видя newsm30...няма такова усещане. много се вълнувам...исках да науча толкова много неща, дори на училище за мамки да се запиша, а какво се оказа- айде самодивата да се стяга за болницата...
милички, много ми стискайте палци, всичко да мине леко, да ми се роди живо и здраво момченцето, и после ще показвам снимки и ще разказвам bowuu леко раждане и на тия , които сте като мене сега ( чакащи контракциите)  bouquet и много много благодаря за цялата подкрепа и съвети през цялото време откакто съм тука и хленча за щяло и нещяло:)
до скоро ( Bog s mene i az sled nego)!
 Praynig

# 1
  • Мнения: 140
Ами,желая ти леко раждане и скоро да гушкаш едно здраво бебче!Не се притеснявай,всичко ще е наред.Успех!

# 2
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Успех Peace. Пожелавам ти скоро да се гушкате с бебо. Писли позитивно и всичко ще е наред.

# 3
  • Мнения: 1 733
Самодива, след една твоя интересна публикация, следя развитието на бременността ти. Сега искам от сърце да ти пожелая леко и безболезнено раждане и скоро да ни зарадваш с новината за хубаво и здраво бебе! Късмет! Стискам палци!  bouquet

# 4
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
успех, късмет, много здраве и усмивки!

# 5
  • Мнения: 3 478
Леко раждане и те чакаме скоро да се похвалиш!

# 6
  • Мнения: 1 426
Ами леко раждане и - твоят юнак да е най-хубавият!

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Стискам палци!

Леко раждане, здраво и хубаво бебче!

# 8
  • Мнения: 447
Успех  Peace
И леко раждане !!!

# 9
  • до канала
  • Мнения: 518
леко раждане и стискам палци fingerscrossed

# 10
  • Мнения: 990
Не се притеснявай , всичко ще мине нормално. Мисли позитивно и ще  чакаме да пишеш как сте с бебечо.    Леко раждане   bouquet

# 11
  • Мнения: 865
След 2 раждания мога да кажа ,че няма такава емоция,такова щастие като това да гушнеш току що роденото си бебе.Леко раждане и прекрасно бебе.

# 12
  • Мнения: 374
Леко раждане! Моля се всичко да мине възможно най-бързо и безболезнено! Praynig

# 13
  • Мнения: 1 183
Успех!Леко раждане и стискам палци!И да се похвалиш   bouquet

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 907
Успех и леко раждане  Hug Много палчета ще стискам  fingerscrossed .

Общи условия

Активация на акаунт