Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 март 2005, 14:59 ч.
  • Преглеждания  20 039  Мнения  72  Онлайн  1
Отговори
Здравайте мамчета!
Отскоро посещавам този сайт и сам ви голям фен!
Аз съм бременна в 5-тия месец и един въпрос постоянно ме тормози. Ходя на ЖК в болница Вита, много съм доволна, но се чудя дали самото раждане да е там. Те отскоро имат родилно отделение и бих искала да попитам мамчетата (ако има такива), които са раждали там какви са им впечатленията от екипа и от условията въобще.
Благодаря ви предварително

Реклама
# 1
  • София
Здравей!
Значи моята бременност беше наблюдавана в болница Вита от др.Кълвачева,наистина съм съм очарована от нея,невероятен човек и специалист,но за съжаление не раждах там.Просто исках да споделя впечатленията си,а относно раждането-според мен,ако искаш да раждаш там трябва да поискаш и раждането ти да бъде водено от наблюдаващия ти гинеколог.Успех Laughing

# 2
  • Букурещ
От форума все още никой не е раждал там.
Родилното е от много скоро.....все още......

# 3
  • София
Аз мисля, че една от мартенските мами роди секцио там! Сега ще сбъркам, ако трябва да цитирам ник, но съм сигурна, че ак опрочете темата ще ти обясни подробно!

# 4
  • Sandhausen, Germany
Цитат на: irin4eto2000
Здравей!
Значи моята бременност беше наблюдавана в болница Вита от др.Кълвачева,наистина съм съм очарована от нея,невероятен човек и специалист,но за съжаление не раждах там.Просто исках да споделя впечатленията си,а относно раждането-според мен,ако искаш да раждаш там трябва да поискаш и раждането ти да бъде водено от наблюдаващия ти гинеколог.Успех Laughing

И аз бях така. Много исках и да си родя при д-р Кълвачева, но за съжаление техните такси се оказаха доста високи:( Следващото обаче ще е там дори да се наложи да го изгладуваме:)
Доколкото си спомням имаше едно майче от форума с близнаци която мислеше да раждам там и то при Кълвачева. Иначе доколкото знам отделението е супер оборудвано и ако имаш доверие на лекаря не би трябвало да е проблем.
Желая ти успех!

# 5
  • София
и мен ме наблюдават във Вита, д-р Райчева, която адски харесвам, защото е много внимателна, и аз съм в 5-ти месец, но с мъжа ми май няма да можем да си позволим таксите за раждане там.

# 6
  • София
дайте инфо как вървят цените за кансултация там! Цени на изследвания, прегледи, колко често се правят и т.н.!

# 7
  • Abu Dhabi
Днес д-р Кълвачева ми каза, че раждането вече е поето от Здравната каса. Не напълно, но нормално раждане излиза около 350 лв, ако правилно съм разбрала.
Това с договора със НЗОК наистина е така, ако ви плашат цените.

# 8
  • София
тити, дано да е верно  Stuck Out Tongue , аз съм на ЖК другия четвъртък и ще питам мойта дофторка.

# 9
  • sofia
ray, и аз съм на 17 на преглед при Райчева Simple Smile)
още в началото тя ме осведоми, че при тях раждането струва 1500 - нормално и 1800 секцио.
Иначе Райчева е страхотен лекар наистина! Изобщо не съжалявам, че плащам за всеки преглед и не си използвам ЖК в поликлиниката, където ми е GP-то.
Но това за 350-те лева не го знаех, ако е така направо там ще отида да раждам!

# 10
  • високо
Гутник/от мартенските мами/ ражда там, но още не са я изписали, май...
аз съм много доволна от д-р Райчева...не бих раждала там само по една причина - неонатологията...след перипетиите, които имахме с Ния, едва ли ще се престраша да раждам в малка частна клиника:(

# 11
  • Abu Dhabi
ами това е от съвсем скоро. И лабораторията вече работи със здравна каса.

# 12
  • София
Цитат на: Ybag
дайте инфо как вървят цените за кансултация там! Цени на изследвания, прегледи, колко често се правят и т.н.!

Май женската консултация е платена - поне аз така разбрах.
Инак в петък бях там на преглед и съответно цените бяха:
Преглед - 18лв
Ултразвук - 15лв
Вагинален секрет - 15лв
Наитина сградата е съвсем нова, оборудването също.
Незнам дали изобщо имат договор с здравната каса за нещо, но би било много добре.

# 13
Аз също ходя при д-р Кълвачева и съм адски доволна от нея. Затова се чудя дали да раждам там. Понеже болницата не е много голяма и ако настъпят усложнения с бебето незнам какъв е риска. Иначе и на мен д-р Кълвачева ми обясняваше, че работят вече със здравната каса и може да се правят изследванията с направление от личния лекар, а за раждането ти поемат 350лв. и другото ти си го даваш.
Искам да помоля ако някое мамче е раждала или мисли да ражда при д-р Кълвачева да пише.. какво мисли по въпроса.

# 14
  • София
Цитат на: solitude
Аз също ходя при д-р Кълвачева и съм адски доволна от нея. Затова се чудя дали да раждам там. Понеже болницата не е много голяма и ако настъпят усложнения с бебето незнам какъв е риска. Иначе и на мен д-р Кълвачева ми обясняваше, че работят вече със здравната каса и може да се правят изследванията с направление от личния лекар, а за раждането ти поемат 350лв. и другото ти си го даваш.
Искам да помоля ако някое мамче е раждала или мисли да ражда при д-р Кълвачева да пише.. какво мисли по въпроса.

значи това,което аз знам е,че др,Кълвачева изражда също и в св.Лазар,но никога не съм имала и най-малък намек да раждам там,според мен ако имаш възможност да родиш при нея-направи го,защото наистина няма да съжаляваш,а и знам тя милата колко ще се радва да изроди "нейно си бебе",така ги наричаше,ох спирам че съвсем се отклоних от темата,ако имаш други въпроси питай,успех Laughing

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт