Биберон залагалка

  • 1 739
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: Gal
Мами , как отказахте бебчетата от залагалката?...
Голямата я отказах като беше някъде на 2 и половина (няколко месеца преди да се роди бебка). Увещавах я, че е голяма, че ще бъде кака и просто една вечер й казах - НЯМА я. ...

# 16
И толкова....повече не стана дума за нея, докато не се появи бебка и не й дадохме и на нея.Тогава понече да спомене по темата, че и тя иска ама....след кратки увещания повече не е споменавала за нея......

# 17
А малкото си я цуца още, но само вечер като легне да спи.. В общи линии, като беше някъде на 7-8 месеца й я издърпах от дневното й присъствие - тогава май даже не се усети Thinking  Laughing

# 18
  • Мнения: 411
Отказа се сам от бибата някъде на 1г. и малко.

# 19
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Павлина
Ами просто спрях да му я давам вечер за заспиването(през деня не сме я ползвали), скрих всички бибки и свикна. Отначало лапаше каквото докопа в леглото, но бързо му мина.

И при нас така стана. Отказахме я на година и 8 месеца

# 20
  • Мнения: 2 006
Алекс без Ка не заспива Close ,но имаме известен напредък-на през деня в градината и после на площадката въобще не я търси.
Много ми е гадно като я гледам с тая биба-ужасна е Imp

# 21
  • Варна
  • Мнения: 791
И ние сме още с "биби" Wink Притеснявах се, но разбрах, че момента ще си дойде и ще се усети кога да действаме за окончателното отказване.Вечер определено си я търси, а денем на яслата дори не се сеща за нея.Също потвърждавам номера със скъсаната биба!Откак сме с такава, сама си я вади в един момент и не я иска-слагаме я до главичката и-ако вечер случайно има нужда.Мисля, че скоро съвсем ще я откажем.Преди, като беше по-малка пробвахме с кучето на дядо (в съседство), че я е взело, но тъй както разбираше, така ни гледаше в очите и настоятелно си я искаше да се скараме на кучето и дядо да я донесе Wink .така че, ранното и ненавременно отказване не мисля, че е толкова належащо!

# 22
  • Мнения: 1 437
Преди 1 седмица се отказахме от бибата.Казах му ,че морското свинче я изяде и повече не я потърси.

# 23
  • Мнения: 3 479
Големият ми син го отказах на 1г и 6м, като отрязах предната широка част на биберона. Казах му, че кучето я е изяло. Той се мъчи един ден да я смуче само за това което беше останало, но тя все изпадаше. Накрая се умори и отказа и вечерта заспа без нея, само мрънкайки. На другия ден въобще не я погледна.
Малкият още не съм го отказала, но и при него смятам да действам по подобен начин.

Общи условия

Активация на акаунт