С какви препарати почиствате/избелвате PVC и пластмаси

  • 3 184
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
От опит вече знам, че от хлоросъдържащи препарати пластмасите пожълтяват.  Rolling Eyes
Искам да се допитам до Вас  newsm78 Какво използвате за почистване и избелване?!

п.п. Единственото на този етап, което ми върши работа е препарат за монитори.

# 1
# 2
  • Мнения: 651
мистър пропър...намажи и изчакай малко, но мирише гадно

медикс универсал върши същата работа, мирише прекрасно и ти излиза доста по тънко.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Mr. Muscolo - kitchen  или Mr. Muscolo - bathroom, за по-замърсените неща.  Peace
Meglio-то - също!   Peace

# 4
  • Мнения: 113

Обезмаслителя ли имаш предвид?

# 5
  • Мнения: 113
...п.п. Единственото на този етап, което ми върши работа е препарат за монитори.

Аз пък с пяната за почистване на компютри работя  Joy перфектен резултат при най-замърсените участъци

Перилис за прозорци,пвц и метал също - при по-леки случаи

# 6
  • Мнения: 98

Да ви кажа точно на този препарат изрично си пише, че не е за пластмаси и им разяжда покритието -) От него ми пожълтя една лента на хладилника.

# 7
  • Мнения: 98
Цитат
Аз пък с пяната за почистване на компютри работя  Joy перфектен резултат при най-замърсените участъци

Направо е вълшебна, но си мислех, че има и нещо друго ...

# 8
  • Мнения: 3 640

Да, точно него.  Simple Smile


Да ви кажа точно на този препарат изрично си пише, че не е за пластмаси и им разяжда покритието -) От него ми пожълтя една лента на хладилника.

Проверих, на опаковката, поне на този, който аз ползвам, не пише такова нещо, а и аз не съм имала никакви проблеми досега.  Peace

Освен него, използвам и Pronto Antistatic (спрей), но доста по-рядко го използвам за пластмаси - най-вече за шкафовете от ПДЧ.

# 9
  • Мнения: 2 196
С Пронто антистатик или с препарат за стъкло. Peace

Общи условия

Активация на акаунт