Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 март 2005, 15:20 ч.

Въпросче за бюста

• 3 408
  • 30
  •   1
Отговори
Извинявам се ако темата е дискутирана по-рано. Та въпроса ми е как от бобчета да станат поне орехчета  Embarassed Туй за оперативното едно на ръка, ама много е скъпо. Ползвали ли сте някакви хапчета, кремчета да пиете боза наведена, че да ви се стича в гърдите, а не в дупето (шегичка  Laughing ). И най-малкия размер сутиен ми е голям, а лятото всичко или прозира или зърната ми стърчат  Blush....Има ли и други ощетени от природата в тази насока?

# 1
миличка не си сама, демек и аз съм така ама съвет не мога да ти дам как да си увеличиш размера. Забрави за гелчета, кремчета и тем подобни. има едни силиконови подплънки ама лошото е когато трябва да се съблечеш........

# 2
  • София
Ооох, болна тема. За съжаление, оперативно май е единствения вариант. Ако някой може да ме опровергае ще го обичам цял живот  Grinning

# 3
  • Пловдив
Скоро имаше предаване със сексолог и той обясняваше ,че гърдите можело да се увеличат и с хормонални таблетки,но ефекта е само дакъто се приемат.За съжаление не спомена за къкъв вид хормони става въпрос и при какъв лекар могат да се изпишат.Ако някой има повече информация нека сподели!

# 4
Мдааааа и аз тези хапченца питам, какви са, що са, странични ефекти... Thinking Няма ли някой по-просветен?

# 5
  • между два цигански квартала
а веднуж гледах по Фитнес мания за накакви дабавки за жени , който хем ти топят мазнините като спортуваш хем ти увеличават бюста май на Мусаши бяха ама незапомних. Та ако някой знае??

# 6
Онези сутиени с мнооого подплънка не вършат ли работа. Вярно, че гогато сутиена се свали е шок, ама ...

# 7
  • София
Раждане и кърмене -  има невероятен ефект в това отношение!  Wink  Stuck Out Tongue

# 8
  • София
Цитат на: petty
Раждане и кърмене -  има невероятен ефект в това отношение!  Wink  Stuck Out Tongue

Мда - моя бюст беше станал 95 см, а аз съм 1,60м Wink. Е, като спреш да кърмиш се връщаш на "нормалния" размер.

# 9
Да ама аз като спрях да кърмя и станаха много по-малкииии  Close  Cry

# 10
  • sofia
Размера мога да го понеса , но не и увисването . Лошото е , че операцията трябва да се прави на всеки 10 години , защото толкова е трайността на подплънката , а и освен това е много болезнена . Иначе честно казано бих си направила...

# 11
  • geography.tar.gz
Бюстът се състои само от жлизеста тъкан и мазнина, нищо друго. Май начинът е само със силикон, но като чувам и той какви проблеми прави. Във фитнеса гледах една мадама със силиконив бюст, но ми се видя огромен и неестествен, просто си стоеше като надут балон независимо дали тя лягаше, ставаше или скачаше. Всички знаеха за новата и придобивка и....парадокс..... мъжете въпреки всичко неспираха да и се лепят.

# 12
  • София
Мдааа....няма прахче, кремче, хапче и тн. на света, които да вършат работа(хапчетата като ги пиеш мааай има някаква промяна, но в момента в който спреш и хоп- и гърдите си тръгват  Simple Smile ) Thinking Ако имаше, май аз щях да съм го открила! За момента съм открила само 2 начина-надебеляване  Animal Pig или силикон, но него го планирам за по- късен етап. Иначе сутиени и силиконови подплънки. Сега си купих от тези силиконовите, които са самозалепящи се и можеш и без обикновен сутиен и съм адси доволна! Дори и в банският си можеш да го сложиш  Wink . Пък като дойде време за сваляне....ми замайте го с много страст и той няма да забележи пък чак толкова  #Silly

# 13
Момичета, при мен проблемът е обратен. С удоволствие бих ви раздала на всички по малко, ако можеше. Повяряайте ми, че вообще не е хубаво и да си с голям бюст - адски тежи, постоянно си спарен под циците и какво ли още не...

# 14
Цитат на: andulina
Момичета, при мен проблемът е обратен. С удоволствие бих ви раздала на всички по малко, ако можеше. Повяряайте ми, че вообще не е хубаво и да си с голям бюст - адски тежи, постоянно си спарен под циците и какво ли още не...

И аз съм така. И другия проблем -не мога да си намеря сутиен моя номер. Е , има, но са тип бабешки. МъжО ми каза, че ще ходи да поръча да ми направят две палатки. Та дано те ми станат.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт