Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 юли 2007, 22:20 ч.

Хора помогнете,ако можете!?

• 1 211
  • 14
  •   1
Отговори
 :tired От два дни съм на Амикацин мускулно остават ми още 5,а вече не мога да си седя на д...то. ooooh!Само на който му е правен този антибиотик може напълно да ме разбере какво търпя!Моля Ви дайте съвет какво да правя с горкото си д....,за да мине по бързо болката,буците и синките! 

# 1
  • Бг-мама
Можеш да правиш компрес от риванол на мястото да облекчи отока и болката , но  не разбирам защо не ти сложат абукат и да се отървеш от болките  Rolling Eyes

# 2
  • DE
Съчувствие!!!

# 3
аз също ти съчувствам,
но и идеята за риванола е добра,
опитай  Confused

# 4
Компреси с риванол.

# 5
Малко лед от хладилника увит в кърпа и наложен на мястото където боли.И това   Hug

# 6
Абокат само в болница слагат.В домашни условия няма да се наеме никой/или почти никой/
А по темата-и аз съм за компреси с риванол Peace

# 7
здравей аз през зимата бях болна от бронхопневмония и бях на лечение с амикацин.аз имах само веднъж буца ,понеже след всяка инжекция налагах мястото с лед.кой ти бие инжекцията?

# 8
  • В тъмната гора.
Компрес с етилов 90 градусов спирт  и малко студена вода върху памук, да престои 1-2 часа, веднага разнася бучките и не цапа.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
е кой ти бие инжекциите?
Не може ли да ти сложи абокат и да действа през него? Щерка ми е лекувана венозно с амикацин. Не искам да си спомням какво беше тогава...  ooooh!

# 10
  • Русе
и масажирай мястото да се разнесат буците Peace

# 11
  • Пловдив
Heparoid

# 12
Сменят се местата на убождане задължително. Разтрива се мястото след инжектиране, прави се бавно. ПОСТАВИ компрес с риванол. Няма смисъл ВЕЧЕ от абокат...Вената също се травмира.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
След 2-3 дни се сменя абоката Wink Но задължително някакво съдоразширяващо, след АБ-то.

# 14
Мерси за съветите!Слава богу вече свърши мъката.Последните два дни бях с абокат и беше значително по -добре!Слагам си всяка вечер компрес с риванол!Дано да се разнесе по -бързо.Доста ми е синьо на местата на инжекциите но ще се оправя!Още повече като видях колко хора ми съчустват,това понякога означава много!!!БЛАГОДАРЯ!!! Heart Eyes Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт