Самодостатъчни ли сте си (сами на себе си)?

  • 3 068
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
Не,не мога да живея сама

# 16
  • Мнения: 1 483
Има една работа, за която не съм си достатъчна. Трябва ми мъж за нея, сама не мога.


 Peace Whistling

# 17
  • Мнения: 27 524
Въпросът, поне за мен, е малко объркан. Имам два отговора - сама съм пълноценен човек, но не съм си достатъчна сама на себе си и не бих могла и искала да живея сама. Имам нужда от половинка, но не за да съм пълноценен, а за да съм щастлив човек.  Simple Smile

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бях си достатъчна преди да срещна половинката. Сега вече сама не бих могла да съм си достатъчна.

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Блонди го е казала мн. точно. И аз съм на това мнение. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
Зависи какво правя със себе си.
Самообразовам се.
Самочуствието ми е прилично.
Самооценката ми куца.
Самообвинявам се, като сбъркам.
Самостоятелно взимам решения и поемам отговорности.
Самоцелно си избирам приоритетите.
Щях да пиша и за друго, дето сама правя, ама не е баш така, та няма.

За всичко останало си имам семейство и приятели.

# 21
  • Мнения: 185
Не съм си самодостатъчна Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 895
Ако изживея живота си съвсем сама няма да бъде същото! Щастието е в споделянето... Да докосваш тези, на които държиш, да ставаш свидетел на техните моменти на възторг и възход, да те белязват с обичта си...Да цяла съм, но в сърцето ми живеят семейството и приятелите ми. Иначе би било пусто и празно, а и сама за себе си не бих се старала толкова..

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
преди да се омъжа, да !живеех сама, но после станах зависима от присъствието на другите, дрога са ми хората, оби4ам тълпата, рядко искам малко споко, за да спя или зяпам нещо!или да 4ета!

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щастието е в споделянето...
Иначе би било пусто и празно...
Точно! Peace

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Щастието е в споделянето...
Иначе би било пусто и празно...
Точно! Peace
и моето мнение е такова newsm10

# 26
  • Мнения: 4 806
да, самодостатъчна съм

много си ми е добре сама

но не искам

# 27
  • Мнения: 3 268
През целия си съзнателен живот,от 16 годишна до сега винаги съм имала мъж до себе си.Не мога да си представя живота по друг начин.А моя живот без децата ми би бил напълно лишен от щастие.Не,не мога и не искам да живея сама.

# 28
  • Мнения: 5 140
Въпросът, поне за мен, е малко объркан. Имам два отговора - сама съм пълноценен човек, но не съм си достатъчна сама на себе си и не бих могла и искала да живея сама. Имам нужда от половинка, но не за да съм пълноценен, а за да съм щастлив човек.  Simple Smile


Както винаги добре казано и на място.
Подкрепям мнението на Блонди.

Блонди супер си на снимкатааааа.

# 29
  • Мнения: 4 447
понякога да. Зависи от настроението, но много рядко. Предпочитам да не съм сама. Не обичам хич самотата.

Общи условия

Активация на акаунт