Отговори
# 60
  • Мнения: 392
Здравейте , момичета!
Вчера шефа имаше рожден ден и човека от обяд като направи една трапеза до вечерта.То е ясно ,че наруших РХ,но няма как да не го уважа.Не знам дали от това преяждане,но от сутринта изпих водата в офиса. Sick
Милена - всички сме минали през такива етапи/не че това ще те успокои/Стискам ти палци бързо да се върнеш във форма.
Алекс - честно казано не знаех каква е причината да започнеш да се храниш разделно.Важното е , че си успяла да се пребориш с проблема.
Лек ден на всички!

# 61
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте!
Все по-слабо присъствие май се наблюдава. Wink Май повечето са на почивка. На мен още малко ми остава и хайде на море.  grinning039
Жегите май ще се окажат много полезни - вече два дни съм на таратор и салатка. Нещо апетита ми така се беше повишил последните 1-2седмици, че чак се притесних, но вече се увладях. Ама нямаше как. В неделя ходих да си купя малко дрешки за морето, и като се погледнах в огледалото в магазина ... Shocked ...много бързо спря да ми се яде. Mr. Green
Това готвене напоследък ми е много трудно  ooooh! - никакви идеи не ми идват. Чета готварския всеки ден и пак не мога да го измисля. Споделете какво хапвате напоследък.
Приятна и разделна вечер.
  bouquet

# 62
  • Мнения: 6 461
Дими, Ти изглежда доста работа имаш напоследък, кога са Ти почивните дни, да не би да съвпаднат със съботата и неделята?
Ами почивките ми се менят .
На четири работни ,два дена почивам.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тонимирко, за какво изчакваш, хубавите работи могат да се предизвикат вместо да инвестираш в изчакването?! Та казваш че пчелните проблеми продължават, насекомите се върнаха ли или просто продължаваш да третираш района?
Ох Калида, покрай тези пчели завързах ново познанство с момчето от ветеринарната аптека Laughing, който прояви голям интерес към проблема ми, а и аз няколко пъти ходих да си купувам препарати. Отстранихме "къщата" им, но все още се връщат по 2-3 пчели да си търсят мястото, но терасата ми вече е изцяло химиотерапевтирана-лекувам я от вредителите Laughing
Баба ми казва, че било на хубаво-пчела да ти се засели в двора/къщата/терасата-това последното от мен Wink. Дано е така
Относно РХ-вече незнам на какъв режим съм-няколко дни съм на ВМ НВХ в съчетание с РХ, после следва нещо като безотговорно неядене цял ден, а когато ям е плод или млечни...както дойде.Покрай притесненията за това и онова храненето го оставих на заден план, но всичко ще си дойде по мястото Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 720
Здравейте момичета Hug
Аз съм много много новак Blush, но темата е супер newsm10
Калида, табличката, която е в началото на темата е перфектна, лесно разбираема и достъпна. Аз спазвах РХ преди години, но не бях наясно със всичко Sad Сега мисля да се взема в ръце, че имам да свалям 17кг след раждането на сина ми Confused Наясно съм, че при всеки действа различно, но моля кажете кога горе долу забелязахте резултат след започване на РХ? И някой пил ли е Златно чудо? newsm78 Благодаря предварително  bouquet

# 65
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета  Grinning.Верче ,права си, повечето са на почивка или навън и рядко сядат пред компютъра ,/голяма си скица с това огледало  Laughing/.Тонимирка ,най- важното е да откриеш подходящия за теб начин на хранене ,няма значение дали е РХ, ВМ,НВХ и тнт ...Юзерче ,нали знаеш, след преяждане си ближем раните да заздравеят и спазваме РХ  Hug. Mr. GreenМишенце, много ми стана мъчно за тези дечица, но пък от друга страна се възхитих на силния дух на родителите .Дано да успеят да съберат помощи и да си облекчат положението Praynig. Ели Цанова ,добре дошла при нас  bouquet  bouquet  bouquet. За отслабващ резултат при РХ не мога да говоря, зaщото аз нямам проблеми с кг ,но пък се чувствам чудесно, когато се храня по този начин .Ето ,тези дни бях в нарушения и сега не съм добре  Sad.За Златното чудо имам резерви, не от личен опит,а съм чувала това- онова. Момичета, много съм развълнувана ,днес имам среща с една прекрасна жена ,която се занимава с благотворителност и понеже аз имам такава потребност, но бях разочарована няколко пъти, сега съм въодушевена, защото става въпрос за истински благородна кауза Peace. Ще разказвам после как е минало всичко .На вас желая прекрасен и успешен ден !Целувки  love001 .Чао .

# 66
  • Мнения: 1 254
здравейте милички. аз си стоя в старата тема, уж се бях записала в новата а нещо не ми излизаше.
Мисля да почна една почасова работа и съм доста заета да уча за изпита за нея. имам срокове, работи и изпитните ми материали са на английски и.. лекинко ми идва нанагорнище. но много ми се иска да стане. мама дойде да помага с малкото и да имам малко време за себе си Simple Smile
иначе, калида килограмчетата ги докарах до 68 и задържам в момента. много ме е срам ама по-скоро го карам на ограничителен режим отколкото на РХ  Embarassed  Ходих на преглед днес и двамцата с бебчо имаме малко нисък хемоглобин. хм...уж се тъпча с ллодове и зеленчуци ама.. Simple Smile
извинявам се, ако има правописни грешки но наистина бързам. Чао хубавици

# 67
  • Мнения: 861
Здравейте!

Гледам слабо е присъствието в темата, а и на мен сякаш нещо не ми се пише. Мина ми ентусиазмът от първите дни на отпуската и сега даже и на плаж не ми се ходи. То като се замисля не е кой знае какво удоволствие да гониш децата по плажа, да се изнервяш, че не можеш да ги извадиш от морето. Даже се зарадвах, че днес е облачно. Едно ми е мързеливо, спи ми се, а трябва да се наканя да потренирам, че напоследък съм много несериозна в това отношение. Имам и да гладя, а нищо не ми се захваща  Cry. Май никъде няма да заминем да почиваме, пък и като не заминахме досега вече и на мен ми мина желанието. Е, не че ми се ходи на работа, така поне се наспивам сутрин.

Сега ви оставям, че да не би да е заразно лошото настроение  Embarassed.

# 68
  • Мнения: 231
Здравейте красавици Hug
Успявах само да ви чета набързо Heart Eyes,имах едно малко,сладко гостенче-бебе немска овчарка,голям сладур.Взехме го при нас за няколко дена докато го предадем на постоянния му собственик.За 2 дена свикнах много с него,макар че правеше бели навсякъде Mr. Green,наложи се да махна пътеките и да ги изпера след това,но ми е много мъчно Cry.За първи път влиза такова животинче у дома и не мислех че ще се привържа за толкова кратко време,ама стана.За мое учудване Криса ,го чакаше с нетърпение и въобще искаше да си вземем куче,но изпита голяма ревност от него Shocked,не очаквах такава реакция.Както и да е,идва ред да се похваля още 1 кг. надоло Joy.Днес времето при нас е доста прохладно вали дъжд,но съвсем спокойно без гръмотевици,че много ги мразя.Днес съм на диня мисля да изкарам до събота на разтоварващи храни,че ми се събират поводи,довечера на рожден ден,а в събота на сватба,така че трябва да изглеждам добре-поне с 2 кг. по лекичка  Crazy.Ели Цановадобре дошла при нас Hug. Пожелавам ви хубав ден момичета за всички Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 1 986
  Привет и от мен lovekiss
  Миленче,радвам се,че си се поуспокоила с шопинг терапията/и на мен ми действа добре Mr. Green/,и подкрепям думите на Алекс,че в края на тунела винаги има светлинка Hug
  Юзерче,не се коси за преяждането-сигурна съм,че всички имаме такива моменти/за себе си твърдя със сигурност Wink/-важното е,че,за разлика от другите,при които преяждането се превръща в ежедневие,ти знаеш как да продължиш занапред Peace
  Верче,и аз много-много не готвя напоследък/добре,че мъжа ми не е капризен и се задоволява понякога само с обилна салата/-до обяд съм на плодове,на обяд-салатка с месце,или сирене,следобяд-кисело мляко или плодове,вечер-салата.Тук може би е мястото да споделя една чудесна рецепта за много проста,лесна  и същевременно много вкусна салата,"открадната" от менюто на един ресторант в Русе-нарича се "една по-различна зелева салата" Wink- в нея се слага зеле, сусам, соев сос, малко зехтин и лим.сок и няколко счукани ореха-количеството се определя от вас Peace
   Регенце,пак казвам,ако ти доскучае-ела ми на гости HugДокога си в отпуск?
  Ели Цанова,добре дошла и от мен,надявам се да се чувстваш уютно в нашата тема HugПо въпросите ти-аз вече не помня откога се храня разделно,тъй като много от принципите на РХ съм ги спазвала без да зная Grinning-просто съм се хранила и се храня в "правилните комбинации",но когато съм стриктна,поне при мен,много бързо се появяват желаните резултати-до 2-3 седмици и влизам във форма.Относно Златното чудо-не съм го пила,но и аз съм скептично настроена Thinking
  Оставям ви,че се разлях твърде много Embarassed Прегръщам ви Hug,до скоро Peace
   

# 70
  • Мнения: 3 372
Здравейте хубавици!
Днес съм в отлично състояние, обаче прегреших с няколко сладки и 2-3 шоколадови бонбони Embarassed Надявам се, че няма да е фатално Blush Една колежка има рожден ден и почерпи... Whistling

# 71
  • Мнения: 720
Здравейте дами,  Hug
Много благодаря за приветствията.  Hug  Hug  Hug
Да знаете в какъв възторг изпаднах като открих, че пържените картофки са разделни.  newsm44 А някой да знае нещо за биричката?  newsm53
Алекс, поздравления и успех с благородната кауза  smile3501, а колкото до кг. най-вероятно нямаш проблем именно заради РХ.
Софи, менюто ти изглежда перфектно, но аз само на салати (кокото и да ги обичам) нама да издържа  ooooh! половинката ми също  newsm78. Иначе звучи перфектно. smile3501 Може би след някоя друга седмица няма да ми изглежда толкова страшно Praynig
Ани33, благодаря за приветствията Grinning. И аз си имам такова кученце, но вече порасло на годинка и три месеца. Много е умничка, но голяма и я гледкаме на двора. Беше в къщи като бебенце и ми е ясно за какво говориш.  newsm28 Успех с 2та кг. и приятен празник.
Благодаря за мнението дами. Чао и хубав ден  Nature Sunny

# 72
  • Мнения: 319
Ой, момичета не мога да ви насмогна!
Тези дни бях при нашите на гости и не съм се включвала отдавна. Реших да се запозная по-основно с някои неща относно захранването и общо взето се ровя за това.
Както винаги нямам време да готвя специално за мен си, но когато мога гледам да не смесвам несъвместимите храни, но не винаги се получава, а и се изкушавам да си призная   Flushed . Но за сметка на това съм стриктна с режима си - след 18 ч. само плодове. От днес започнах и с каланетика. Дано утре да нямам мускулна треска.  На кантара не смея да се кача, че знам ли нагоре ли надолу ли... Tired Face  Но пък към 20.07. ще ходим на планина и мъжът ми обеща като идем там той основно да гледа бебо, а аз да събирам билки за чайче за зимата  Coffee и да мога повече да спортувам. За перфектната ми фигура той е съгласен на всякакви условия. Ей, нямам търпение...  smile3521

# 73
  • Мнения: 392
Краси Васи - честит ти нов аватар!
Калида - май ти си единствената която не се изкушава от нищо? CrazyИмаш ли моменти в които си хапваш шоколад или нещо друго любимо,но не много здравословно?А що се отнася до комбинацията ориз с царевица-да хареса ми.
Ели Цанова - добре дошла и от мен!
Софи Hug
Реге - ще ти се карам  NaughtyКъде си изгуби ведрото настроение?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох, идвам с подвита опашка Embarassed ще си кажа тука, че в моята тема направо нямам очи-до вчера настоявах да се стегнем,че много се бяхме отпуснали всички-кой с бира, кой с разни въглехидрати, пък аз тая вечер взех,че изядох една вафла Blush.
Бях ги спряла от доста време, те са ми голяма краста. Не се самобичувам, даже не е необходимо да ме успокоявате-не е станало нищо лошо, но ако не бях споделила излиза все едно че лъжа момичетата-и то си е така де, а сега ми е по-малко съвестно

Общи условия

Активация на акаунт