Пак проблемче......

  • 840
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 47
След преживян кюртаж и изтичане на срока за пазене отидох на лекар, за да се уверя, че всичко е ОК, за да започнем отново опитите със съпруга ми, но ми откриха раничка, която бе туширана 2 пъти, така трябвало при нераждали жени, но вторият път на туширането беше тази сряда и след това получих много странно течение, много рядко като консистенция, прозрачно и много обилно, но на самите бикини остава жълто, интересното е че не пострадват само те, а се цапа дори и панталона от него. А и имам доста силен и гаден сърбеж. Чудя се какво е това, проблем ли е за започване на опитите за ново бебче? Преди това нямах такова течение.
Може ли и колата маска да бъде проблем за такова течение, защото веднага на следващия ден ходих на козметик за кола маска и на другия ден се появи това гадно и упорито течение, което е обилно и много цапа. А може пък да е нормално след интервенция, не знам.
Помогнете, момичета.  Praynig

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 06:56 от venda8

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Най - добре ще е да отидеш на лекар. Успех,

# 2
  • София
  • Мнения: 9 850
Когато на мен ми тушираха раничката,моят гинеколог ме предупреди,че е възможно да получа такова течение,примесено с "парченца" някакви/така се изрази/.Нямах течение,но смятам,че е нормално.Освен това ме предупреди-никакви сексуални контакти около една седмица след процедурата.Най-добре се обади на лекаря и го попитай! Peace

# 3
  • Мнения: 1 919
 Praynig дано се оправиш по бързо,незнам какво е ама по добре върви на ДОКи и докладвай  Thinking много старнно,наистина-може да е някаква реакция на организма? newsm78

# 4
  • Мнения: 1 243
Отиди на лекар Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 47
На мен гинеколожката, не ме предупреди, но като ми описваш имах и такива парченца - значи е нещо нормално, но понеже е събота и ми е притеснено да се обадя да не я притесня, а пък тя не ми каза и нищо за пазене, аз сама си го реших, дори ми каза давайте почвайте щото ти тече овулацията от 6-9 юли. Вече просто не знам. Confused

# 6
  • Мнения: 2 336
Според мен - прескочи този месец.

# 7
  • Мнения: 3 456
Според мен - прескочи този месец.
И аз таак мисля

# 8
  • Мнения: 4 700
Прескочи тоzи месец. Знам, че е гадно това чакане, но аz бих прескочила.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 039
Преди месец и на мен ми гориха раничка,после имах абсолютно същото течение,все едно се напишквам  ooooh! Но пък не съм имала никакъв сърбеж! Разбрах,че това течение е абсолютно нормално,така се чистело местенцето на обгарянето.След като ми дойде,всичко изчезна,все едно никога не е било.Така че изчакай,а за сърбежа се посъветвай с лекар  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт