Мултивитамол

  • 2 902
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
Бихте ли миказали кога е най-добре да се приемат витамините.  В момента давам да 5 годишната ми дъщеря Мултивитамол на д-р Тайс и се чуда кога да и го дава - сутрин или вечер, преди или след хранене. Моля кажете ми кога има най-голям иефект.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Сега е сезона ва пресните плодове и зеленчуци и е най- добре витамините да ги получава по този начин. Оставете фармецефтично приготвените витаминозни сиропи за през зимата и ранната пролет.
По правило витаминозните сиропи се дават сутрин и непосредствено след хранене- по този начин масленоразтворимите витамине се усвояват по-добре. А сутрин -защото една част от витамините като вит.с водат до повишаване на тонуса.

# 2
Уважаема Госпожо,
Вие сигурна ли сте, че наистина детето ми ще получи нужните витамини от сегашните плодове и зеленчуци. Как може една ябълка да не си променя външния вид независимо дали е отрязана или не. Доматите са като гумени, чушките са воднисти. С две думи расли на сила и сигурно са пълни с изкуствени вещества. Да не говорим за натуралните сокове.
Децата ни боледуват вече целогодишно. Навсякъде бактерии, микроби и т.н. Няма с какво по естествен начин да ги калим и защитим. Спомнете си какво е било преди 25 години и направете сравнение със сегашното положение.
Благодаря за разбирането и много жалко за нашите деца. Друга много важна тема и цената на лекарствата, като че ли експериментират с нас. Нямам думи....

Общи условия

Активация на акаунт