Forza Ragazze !!! Част 60

  • 12 465
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Добре дошли в част 60 на темичката мами в Италия!


Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10
Добре дошли са и всички бъдещи и настоящи татковци!  Hug

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ

Friuli Venezia Giulia:                                                 Piemonte:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste                   Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
piccola (КАЛИНКА) - Trieste                  Lindita (ДАНИЕЛА) -Torino
AnGiAr (АНИ) - Chioggia (VE)

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                     
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forli                                Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo
pilence27 (КАЛИНА) -Cadelbosco di Sopra
svetla_13 (СВЕТЛА) -Firenze
Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                               
vesi-li(ВЕСИ) -Salerno
Sicilia:                                                                           Sardegna:
milix (МИЛЕНА) - Palermo                        Tsugumi (ДЕСИ) - Cagliari


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42,Част 43,Част 44,Част 45, Част 46, Част 47,Част 48,Част 49,
Част 50, Част 51, Част 52,Част 53,Част 54  Част 55,Част 56,Част 57,Част 58,Част 59

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 12:42 от AnGiAr

# 1
  • Мнения: 3 425
Пу първа  Crazy

# 2
# 3
  • Мнения: 2 379
Упс, Ани, excuse me ... и аз пуснах нова тема ooooh!

# 4
  • Мнения: 438
Ани ти ли каза да ти изтрият темата. Аз уведомих да изтрият моята. Ами сега ако изчезнат и дветге..... Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 3 425
Ани ти ли каза да ти изтрият темата. Аз уведомих да изтрият моята. Ами сега ако изчезнат и дветге..... Joy Joy Joy

Аз ще пусна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 438
Кой ме пита да си вра носа където не разбирам   hahaha

# 7
  • Мнения: 750
Здравейте дружки Hug
Сон4е няма такова нещо,не съм манекенка Mr. Green никога не съм казвала такова нещо Naughty.Правила съм публи4ита за каталози на дрехи и обувки,но манекен определено не съм.Общо взето се занимавам с реклама на разли4ни продукти Peace

Кал4е как бе мила показвала съм я моята тумба,ама ти не си внимавала в 4ас Wink.А сайта трябва да го разгледаш целия за да видиш други снимки,макар,4е тези които са избрали на мен ли4но въобще не ми харесват Confused.От 300 скати са сложили такива които дори не се виждат добре.
Пази се и оздравявай бързо Peace.А за педиатрите и аз нямам думи Sick.Миналия ден си приказвах с една моя приятелка която има детенце на две години и половина,та тя ми разправяше как нейната педиатърка ходила да прегледа детето 4ак на третия ден след като и се обаждала.А през това време състоянието на детето винаги се влошавало #Cussing out #2gunfire #Cussing out.
На мен ако ми се слу4и такова нещо и ми се представи 4ак след дъжд ка4улка,сигурно ще я изпратя със ритници обратно да си ходи Twisted Evil
Ей безотговорни хора колко искаш.

Утре мам4ето пристига най-накрая Hug.Много съм щастлива и я 4акам с нетърпение.И Габри излезе голям юнак да я до4ака,ама и аз доста му говорих Mr. Green.Само се 4удя да ходя ли заедно с мъжо до Болония или да си стоя кротко на д-то в къщи и да ги 4акам,4е пътя е много лош до там и ме е страх да не стане някоя беля newsm78.
Вие кога спряхте да пътувате на дале4ни разтояния преди раждане newsm78.

# 8
  • Мнения: 438
Ники, и аз съм пропуснала бременните ти снимки. Айде пусни да се порадваме на тумбак. Препоръчвам ти да не тръгваш на път, но пък ако решиш, тръгни, най много да родиш  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 425
Ник, сега видях 200км са в едната посока....аз лично не бих рискувала, за да не родиш в Болония в първата попаднала болница(дали ще има едпидурална?!),а и не отивате на разходка,а само до летище и обратно...после с бебе може да я изпратите мама;)
 

# 10
  • Мнения: 750
И аз така си мислих моми4ета Peace най-добре ще е да си стоя в къщи.Ако се слу4и нещо и тръгна да раждам ще ме кара някой комшия или приятел до болницата Crazy.А и толкова драпах за тази епидурална,ще е жалко ако я изпусна Mr. Green

Снимки с корем4ето имам,но са стари от преди пове4е от месец.Ако си направя нови ще ви ги пусна Peace

# 11
  • Мнения: 3 425
Ник. е как ако.....вземи си направи,та дори и да не ги покажеш са за семейния албум  Peace Аз имам дори и от болницата преди събитието....май само на мам съм ги показвала...те направо не са за гледане т.е. аз де  Crazy

# 12
  • Мнения: 438
Я да те подпукам аз тебе Кала, досега не съм те виждала. Да се отчетеш на момента.  Crossing Arms   

# 13
  • Мнения: 5 475
Разписвам се този път наистина за последно. Rolling Eyes

  Анджи ,куфарите ги приготвях постепенно,защото има много неща ,които трябваше да купя допълнително. Wink
  Иначе съм много бърза 15 мин и хайде. Party Ще сме в Бг до 26 ти. Wink
   Crazy Да не говорим и че покрай изпита на дъщерята съм все на разположение. Peace
  И аз не видях снимките на Ники на живо,но пък мога да кажа,че на живо е още по хубава. Heart Eyes Hug  bouquet
 
 Много целувки от мен  и весел уикенд.  bouquet
  И не забравяйте 10 ти  Praynig Wink

# 14
  • Мнения: 6 167
Здравейте мацки,
Днес пропускам плажа, че почнаха салдите, а аз исках да купя нещо за децата, та убих времето в един търговски център Леонардо наблизо. Не мога да кажа, че се правят грандиозни намаления - Овиессе са намалили непродаваемото, към което нещо не проявявам интерес,  а други магазини тип Терра Нова и тн, които наричам garbаge shops май правят по-големи, но там боклука е да го ринеш с трактор. Гадно ми е да влизам даже в такава разтурия и хаос.  Crossing Arms
Харесах си един детски магазин... как се казваше .. , в който харесах разни дрешки  ( мисля, че е испанска марката, започва с О или И..), също и Бебе Зет, но там нямаше много неща. Както и да е, накрая купих подарък за леля ми и съм много щастлива. Laughing
А майка ми ми подари поредния портфейл, мъжът ми каза, да отида да се прегледам вече, защото имам десетки.

Никче, да ти кажа ... без епидурална .... Аз ако мога и кръв ще давам с местна упойка.
Възхищавам се от тези героини, които раждат естествено и приемат болката, като благословия, но аз съм толкова кекава и най-вече страхлива, че предпочитам даже да ме упоят. Напоследък си мислех, колко съм зле, но се успокоих леко, като видях една моя съученичка, която беше по-зле от мен и се криехме заедно от училищния лекар , запозна ме с дъщеря си. Ако тя може и аз ще мога. Laughing Снимките ти ги видях, ама много дребнички  Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт