Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

По широкия бял свят

В петък /13.07./  дъщеричката  ми навършва 7 години и ми се ще да я зарадвам с интересен и оригинален подарък, но все още нямам никаква идея. Моля дайте предложения - какви подаръци получават вашите деца? 
Цитирай

София

И аз търсех наскоро подарък и се чудех какво би било подходящо... Взех ръчен часовник Уинкс. Все още не съм го подарила, но предполагам, че ще се хареса. При нас вървят и всякакви джунджурии Уинкс - чанти, несесери, кутии и шишета за сандвичи, блузки  и т.н. "Голяма книга за Франклин" - също /все още костенурчето е любимо/. Набелязала съм си и две други книжки - едната е с готварски рецепти на героите от Мечо Пух, а другата с различни опити и експерименти. Наскоро на дъщеря ми й подариха и голям комплект с мъниста, повечето с латинските букви - доста се забавлява да си прави гердани и гривни. Ако нямате ролери или играта Туистър...
Цитирай

София

newsm10 Браво, Лекси! Все добри предложения. И аз ще се възползвам от идеите ти.
Цитирай

близо до Витоша

ролери,
има и едни тайни дневници на Уинкс  Thinking
Цитирай

По широкия бял свят

Благодаря за идеите. Това с Уинкс върви и при нас. Дано намеря нещо с феичките, което все още нямаме .
Цитирай

Подарих дневник със заключване (има с катинарчета или код). Вече цяла година пише в него и си го пази...
Цитирай

Пловдив

Бяла голяма  Smile магнитна дъска за стената с цветни маркери за нея.
Цитирай

София

bendji2710 , къде мога да намеря такава?
Цитирай

София

Лекси, играта Туистър намира ли се на българския пазар?
Цитирай

Пловдив

Във всяка по- голяма книжарница. Струва около 12-14 лв., но си заслужава. Ние имаме такава от Коледа и е една от малкото играчки, които са все още интересни / и на двамата/. А в детската градина на коледното тържество видях, че доста деца получиха такива. Тя е по- скоро офис- помагало, отколкото детска играчка, но децата може и точно това да ги впечатлява. Дъщеря ми като се е случвало да идва с мен на работа веднага е забелязвала, че там имаме дъска като нейната.
Цитирай

София

играта Туистър намира ли се на българския пазар?

Да. Около НГ бях видяла в детския магазин в Скай сити за скромните около (май бяха даже над) 50 лв.
Цитирай
Много искам да си купя играта туистър ,но не можах да намеря по книжарниците.Някой може ли да ми каже дали се поръчва от някъде?
Цитирай

Варна

Във Варна я намерих само в един мазин и струваше 60 лв. Оригинален подарък за по големи дечица и за родителите им Wink
Цитирай

usa

Фотокамера, някакъв простичък модел, ако я затрие някъде или нещо се случи, да не съжалявате. Колкото да й развие апетитът да щрака и запечатва любими моменти.
Бинокъл също, може би, истински.
7-годишните по мое наблюдение  вече заслужават "истински" неща, това е възраст-етап.
« Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 04:27 от блажка »
Цитирай

София

Аз купих Туистър за около 15лв. от Марсел, но беше по Коледа. Незнам дали имат все още.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора