Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Пловдив,при децата ми!

Има теми за София и Варна,казвайте къде и какво има в Пловдив? Hug
С малкия бяс не мога да ходя спокойно по магазини.Днес се пробвах,но не става.
В Екселсиор Kappa  и Том Тайлър имат до 50% намаление,но не мога да кажа подробности.
В нашата Зара не са чували думата "намаление". Crying or Very sad

« Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 17:55 от Desita_ »
Цитирай

Във FOX-a, срещу драматичния театър на центъра онзи ден пишеше, че промоцията е купуваш 1 продукт и втория, но да е с по-ниска цена /може и с 1 лев да е по-евтин/ ти го дават безплатно.
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Леле-е-е-, а къде е "нашата Зара"?  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив,при децата ми!

Леле-е-е-, а къде е "нашата Зара"?  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
Ами тя е доста скрита. Smile
На последния етаж в Екселсиор.Там е само Зара, другите магазини са празни. Понеже чух за намаленията в София, реших да проверя и тук дали няма такива благини, но провинцията явно не я огрява.
Казвайте, къде има намаления, не само на маркови(скъпи) дрехи и обувки.
« Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 09:58 от Desita_ »
Цитирай

Пловдив

В Дика е почнало намалението, но пак са си високи цените... ще чакам още да ги намалят  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Във "Фадо" - някои модели са по 19 лв! Също и в "Капаска" - намалението е до 50%, но от най-намалените стоки почти нищо не е останало.
Цитирай

Сопот

запис
Цитирай

Пловдив,при децата ми!

Love
Цитирай

Във FOX-a, срещу драматичния театър на центъра онзи ден пишеше, че промоцията е купуваш 1 продукт и втория, но да е с по-ниска цена /може и с 1 лев да е по-евтин/ ти го дават безплатно.
предлагам да се пише и периода за който се отнася промоцията, ако е възможно, защото и ние от Сз си пазаруваме при вас  Crazy
« Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 08:26 от mini_79 »
Цитирай

Под тепето

mini_79, a при вас в Премаман има ли някакво намаление и дали са заредили вече есенно-зимната колекция?
Цитирай

mini_79, a при вас в Премаман има ли някакво намаление и дали са заредили вече есенно-зимната колекция?
Ами на 14-ти ходих последно, продавачката каза, че намалението за летните стоки ще важи за още около 2 седмици, а че миналата седмица трябва да са получили новата колекция. От тогава не съм ходила, въпреки че мислех да намина да попрегледам нещо от промоцийките още да купя.
Цитирай

Под тепето

Еее, ще ги изпусна аз примоциите., ама нейсе - догодина пак. Laughing
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Да вдигна малко темата нагоре  Love

Казвайте, ако сте видели някъде да има намаления на костюми - тип "по-делово облекло", за жени  Wink
Много ще съм благодарна поне за насоки, че да не обикалям навсякъде Peace
Цитирай

Ох, във Фокс-а има страхотни неща, ама супер скъпотия- чорапогащник като за дъщеря ми 19 лева  Crazy, три чифта чорапки за 14, ако скоро се завърти промоция свиркайте  Flutter
Цитирай

Пловдив

Ох, във Фокс-а има страхотни неща, ама супер скъпотия- чорапогащник като за дъщеря ми 19 лева  Crazy, три чифта чорапки за 14, ако скоро се завърти промоция свиркайте  Flutter
Аммм имаше някои неща на щанда "Топ цена". Поларено суитчърче 20лв, панталонче пак толкова, пижамка и 19,90 Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора