Конци след секцио

  • 7 144
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 635
Как излизат вътрешните шевове след секцио, нещо ми излизе от долу като слуз да не би да е това или имам друг проблем ?

# 1
  • Мнения: 434
В повечето случаи се резорбират,много рядко някой може да тръгне да излиза.А слузта най вероятно са лохии.

# 2
Не вярвам да са конци.Моите излязоха от раната със гной.Иначе повечето конци се резорбират след време както ти е написала desyta .

# 3
  • Мнения: 656
Моите също излязоха от раната с гной, близо месец тялото ми ги изхвърляше. Част от вътрешните също излязоха, разбрах го тъй като изхвърлих възелче Grinning, но това се случва само при тези които имат непоносимост към копринени конци /такава се оказах и аз/ Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте,момичета!На мен досега-8 месеца след раждането никакви конци от никъде не са ми излизали.Единствения конец,който си го пазя даже за спомен,е този с който ме бяха зашили отвън-нещо като корда с две копчета отстрани.

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Мен ме шиха с конци, които се разтварят и абсорбират от тялото.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Нищо от никъде не ми е излизало Peace

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Мен ме шиха с конци, които се разтварят и абсорбират от тялото.
...само на 5-ия ден ми махнаха 2странични.

# 8
  • Мнения: 1 317
Нищо от никъде не ми е излизало Peace

И на мен така  Peace

# 9
  • Мнения: 1 216
Резорбираха си се без грижи!

# 10
  • Мнения: 256
Вътрешните/за кито не бих разбрала,ако не ми бе казано от лекаря, са се резорбирали явно/, а отвън бях защипана с телбот/мината сам била на някаква машина/,които ми бе махнат на около 8 ден-можело и по-рано.

# 11
  • Мнения: 17 407
Моите също излязоха от раната с гной, близо месец тялото ми ги изхвърляше. Част от вътрешните също излязоха, разбрах го тъй като изхвърлих възелче Grinning, но това се случва само при тези които имат непоносимост към копринени конци /такава се оказах и аз/ Wink

И моите започнаха да излизат така Confused

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
 1г и 3м след операцията ми излязоха в 2 поредни месеца две възелчета.Нямаше слуз.Излязоха по време на цикъл.

# 13
  • Мнения: 1 467
Аз бях с метални конци, които ми махнаха на втория ден и слава богу. Нещо тия абсорбиращите уж са по-хубави, ама много често се случва някой да не се абсорбира..що така става, не знам...

# 14
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Ха -- аз въобще не съм се замисляла за вътрешните...  newsm78 Но пък и не съм забелязала странни течове... #Crazy

# 15
  • София
  • Мнения: 1 424
Нищо от никъде не ми е излизало Peace
и на мен Shocked

# 16
  • Мнения: 244
Нищо от никъде не ми е излизало Peace

 и на мен така засега newsm12

# 17
  • Мнения: 3 069
Външните ми ги махнаха на 7-я ден, а вътрешните се резорбират от организма.
Най-добре е да се посъветваш с гинеколога си.

# 18
  • Мнения: 11 003
На мен вътрешния ми изби от левия край на операцията, но ако не бях отишла на хирург да го махне, сигурно още щях да ходя с рана на корема  #2gunfire #2gunfire А според лекарката ми трябвало да се резорбира.

# 19
  • Мнения: 2 126
Резнаха ми 2 възелчета от ляво и от дясно на 4тия ден (мисля беше)след операцията,а вътрешните както много преди мен са казали се разграждат сами и не съм имала проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт