Избраха новите 7 чудеса на света.

  • 1 540
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 902
Аz бих zаменила статуята на Христос zа Стоунхенндж или zа Акропола, или дори zа Анкгор.. Колиzеума...хубаво,но според мен можеше и беz него.

# 16
  • Мнения: 4 546
тая статуя май никой не я харесва  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 747
Аз имам само 2 попадения - Тадж Махал и Петра.
Съжалявам много за Анкгор Ват.
Нищо не чух по новините да се споменава за Пирамидите!!Не ги споменаха изобщо,все едно не участвали в тази класация.В началото можеше да се гласува за тях и аз съм гласувала за тях,както и други хора.Как в един момент отпаднаха.Тази класация доста аматьорска ми стои. newsm78

# 18
  • Мнения: 503
тая статуя май никой не я харесва  Simple Smile
Аз я харесвам. Grinning Доволна съм от избора. Проблема не е в статуята на Христос, а в броя на чудесата. Не трябва да са само седем. Wink

# 19
  • Мнения: 4 546
абе и аз я харесвам по принцип, ама чак пък чудо на света. и пир положение, че ще ес дават пари за поддръжка на "чудесата", много по-добре е да се спонсорират обекти като Градът на инките. или да се спонсорират за продължаване на разкопки, изследвания и прочее

# 20
  • Мнения: 939
Направо се изумих от изборът на чудесата - защо няма Акропола, Анкхгор, Великденските острови, Стоунхендж, Пирамитие в Египет...
Така и не разбрах какво става с другите 7 чудеса - защото за тези пише: "избрани да представят световното наследство през вековете". А за статуята на Христос - нямам думи Sick. Все си мисля, че сред тези седем трябваше да бъдат по-стари неща...

# 21
  • Мнения: 4 546
аз се учудих, че нямаше в класацията онези статуи на войници /в япония ли бяха, в китай ли/, от които всяка все едно отделен човек. бих гласувала за тях.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 105
Когато ги обявяваха по бТВ новините,  казаха, че и Стоунхендж е сред новите чудеса. Така ли е в крайна сметка?

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Цитат
Великата китайска стена, град Петра в Йордания, статуята на Христос Спасител в Бразилия, Мачу Пикчу в Перу, Чичен Ица в Мексико, Колизеумът в Рим и Тадж Махал в Индия
от тук

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
Египетските пирамиди са изключени от гласуването, защото те си "запазвали" мястото. Те са единствените все още съществуващи от предишните 7 чудеса на света и би било смешно да подлежат на избор.
 

# 25
  • Мнения: 11 747
Египетските пирамиди са изключени от гласуването, защото те си "запазвали" мястото. Те са единствените все още съществуващи от предишните 7 чудеса на света и би било смешно да подлежат на избор.
 
Напълно съм съгласна!
Защо тогава първо ни ги предложиха за гласуване?

Общи условия

Активация на акаунт