Общофорумско палцестискане

  • 4 341
  • 63
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Най добрия ми приятел има нужда от всеки прищипан палец, за който можете да се сетите - кандидатстудентски изпити. Кандидатства в НХА - знаете колко трудно се влиза без пари и без връзки - но наистина е много, много добър. Може да ви пусна нещо негово, за да видите. Изпитите му са на 10, 11 и 13, като на 13ти (петък) е най важния. Ще ви помоля да му стискате палци да се представи възможно най блестящо, пък той после ще почерпи. Виртуално.  Party

# 1
  • Мнения: 1 100
Ще стискам, ако пуснеш нещо негово.   Hug
И аз съм чувала, че в НХА се влиза главно с връзки, но братовчедката на една приятелка е влязла без, тя също е адски добра.

# 2
  • Мнения: 270
Ще стискам палци за твоя приятел Praynig. Моят брат тази година завърши НХА и  до болка са ми познати изпитите за тази академия.Той влезе без връзки и пари, единствено и само благодарение на таланта си. Желая от все сърце успех на момчето. Много е трудно, но не и невъзможно Peace!!!

# 3
  • Мнения: 1 100
Ще стискам палци за твоя приятел Praynig. Моят брат тази година завърши НХА и  до болка са ми познати изпитите за тази академия.Той влезе без връзки и пари, единствено и само благодарение на таланта си. Желая от все сърце успех на момчето. Много е трудно, но не и невъзможно Peace!!!

Брат ти ходил ли е на уроци и ако да- къде?

# 4
  • Мнения: 3 423
Стискам палци и на краката.
Даже и краката стискам яко.

# 5
  • Мнения: 136
А това на аватара ти най-добрият  приятел ли е?
Тогава ще му стискам.
Обаче му кажи и той  да ми стиска на 23-ти и мен ме чака ден на разпятие.
Стискам Grinning

# 6
  • Мнения: 10
Не, това на моя аватар е най-добрият й приятел. Grinning
Иначе мерси много на всички за палцистискането. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 270
Ще стискам палци за твоя приятел Praynig. Моят брат тази година завърши НХА и  до болка са ми познати изпитите за тази академия.Той влезе без връзки и пари, единствено и само благодарение на таланта си. Желая от все сърце успех на момчето. Много е трудно, но не и невъзможно Peace!!!

Брат ти ходил ли е на уроци и ако да- къде?
Да, посещава цяла година частни уроци. За съжаление в момента не мога да си спомня името на преподавателя.  Преди това завърши Средно художествено училище по приложни изкуства. От неговия курс влязоха още две момичета. Добра подготовка+талант е гаранция за успех и без пари и връзки.

# 8
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Айде стискам палци  Wink

# 9
  • Мнения: 4 447
Айде, пристисквам и аз! Peace

Влязох от втория път там. Има много връзкарчета, така е. И съм се изумявала наизпитите на базата на какво се въртят едни 6-ци.... Каква специалност кандидатства, за да ти кажа горе-долу какво да очаквате  Mr. Green

Аз влязох ДДС Joy

# 10
  • Мнения: 5 370
Не, това на моя аватар е най-добрият й приятел. Grinning
Иначе мерси много на всички за палцистискането. Simple Smile
Винаги съм се възхищавала на талантливите и можещите, изпращам ти цялата си позитивна енергия!!! Peace Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 15 215
Успех на момчето.
Сестрата на мъжа ми е завършила НХА. Без връзки, но с талант и труд, може да се влезе и там.

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
дано да успее. то, освен талант се иска и малко късмет. дато да го има.

# 13
  • Мнения: 2 237
Стискам   Hug
И съм сигурна че ще успее   Peace

# 14
  • Мнения: 6 889
Хайде още едни палци и от мен Peace
Виждала съм много малко рисунки на Ал, но наистина са хубави и има талант според мен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт