Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 293 отговора

France

С такова име, нямам избор, в чест на Матис ще да е тази тема..

Население и разпределение:  Laughing

A vos plumes!

Клео.   bouquet
Цитирай

MERIGNAC, FRANCE

Хайде да се запиша първа в новата тема  Wink

Цитирай

пак на Рив Гош

Пу, втора!

Като гледах картата установих, че май нямаме народ "в средата" - Тур, Лимож, Клермон... Всъщност, нямаше ли една мама, Sea-fr, която май беше към Дижон?

На въпроса на Мишенце от предната тема - нямам идея къде можеш да намериш такива комплекти... Може би в някой от специализираните магазини да кухненски пособия... Иначе друго, което ми идва наум - може да питаш в някой френски кулинарен форум, нали форумите са сила Smile Май не помогнах особено...

Клео, на Йо хареса ли и в зоо-то вчера?

Сутринта бяхме на разходка в парка на Версай. Нали ни отрязаха от Veaux-le-Vicompte...  Mr. Green

Уговорихме свекърите да гледат Камбанката с преспиване в петък вечерта - Harry Potter en perspective!!!  newsm44

Пак заваля...
Цитирай

Хайде и аз да се разпиша по късни доби в новата тема.
Клео ,Браво за оформлението. Peace
За Мен Франция е liberté et grandeur,  le chauvenisme, и още нещо дето няма да се хареса на много хора :l'hypocrisie
Не си ли пропуснала мамата в Ла Бол?или нещо пак обърках ?Нали имаше и други мами около Нант???
Както разбирам вие сте сами по женски с царицата-лъвица ЙоЙо? Very Happy Как мина Зоото?Къде ходихте....?Дали ще има време като си дойдем да им спретнем на двамата дребни един атракционен парк (ако веЧе не сте ходили на    ето това ::http://www.lesnaudieres.com/  )

Ние се завърнахме тази веЧ?р изморени ,но доволни и изпълнени с много незбравими мигове от поЧивката...Толкова си отпоЧинахме ,Че Чак ми е трудно да се настроя за работа...Матео като се прибра ,гледаше като извънземен всиЧко на около ,беше забравил бабиния двор... Crazy
Утре ще е голямо шоу - ще ходи на ясла с Тони на Мама Щрумф ....в 17 като ги вземем ще Чуем госпожите дали се оплакват или не... Laughing
Хайде оставям ви ,лека веЧер и успешна слънЧева седмица от мен!
Цитирай

France

Клео, днес за първи път кракирах и си поръчах от ВП. Кажи ми обаче какво е това нещо??? Имаше само един номер диспонибл. Като платих и го поръчах, пак кликнах и МОЯТ номер изведнъж диспо! Сега си поръчах номер, който със сигурност няма да ми стане, защото моят го нямаше, а секунди след това моят е диспо! Що за бизнес е това? Сега мога ли да анулирам ? Май не... По дяволите!
« Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 10:51 от mystic »
Цитирай

France

Специален поздрав (4тата песен) за хората от Midi-Pyrénées, l'Ouest, l'Est, Paris...и изобщо за всички, които имат акцент!  Laughing

Sangria Gratuite

Цитирай

Вече там ,където мечтаех да бъда

Моята дума за Франция-влага и/или мухъл-сега съм на тази вълна...
Трудно ми е да си събера мисълта,защото поправят канализацията и от 7,30 разбиват асфалта...Трета седмица вече-и сега са ми баш под прозореца...
Урааааа,как се радвам на дъждааа-изгони работницитее
А ние пък си имаме дядоооо-татито на тати...Тоест мъжо на свеки  Sick.Човечецът се държи мнооого мило,ама трудно ще замаже глупостите на жинътъ му от лятото...И пак ще гледам за 14 път Кулата,за 17 -Louvre и т.н.

Мистик-Не знам дали може да се анулира покупката,но можеш да я върнеш.Май беше в срок от 6 дни след получаването...

Моите нещица от Вербоде се оказаха точно толкова хубави,колкото очаквах.Въпреки че далавера няма.Като платих таксата за изпращане+колисимото,че да дойдат преди да са станали малки на бебенски, се оказах на печалба с 10?...

Hug

Мамба-що наричаш тия мили хора лицемери???Засрами се  Laughing
Цитирай

France

Шомонски, примирих се аз с поръчката, хвърлих май 100е през прозореца, но няма да ми е за последен път  Laughing Само дано дойде до първите дни на август, че иначе след 14 дни ги връщат. Много тъпо. Аз я исках тази рокля за ваканцията, защо ми е такава шик рокля за нашето село  Wink

Клео, ти пийна малко бира и рече да черпиш по една сангрия  Mr. Green
Цитирай

France

Мистик, аз сангрията за загрявка я пуснах преди бирата..
Голям зор видях да си изпия тази последната..Не знам защо така. Сигурно, защото дъжд и бира не върви..Да си бях поръчала vin chaud.. Mr. Green

Пусни снимка на тази рокля да я видим плс..
харесах аз една, но в 10 часа нямаше вече 38.
Цитирай

France

Супер нали?
Цитирай

France

Страхотна е, да!

Аз харесах другата..беше свършила, после и в черно погледнах, но я нямаше.. Rolling Eyes

Супер е..

Цитирай

Ейй браво на вас - не съм влизала от 3 дни, а вие толкова сте изписали, а и нова темичка сте спретнали - Браво!  Smile
Мерси много за отзивите за Апотекер Шелер - аз си взех един крем - да видим.
Мистик, роклята е СУПЕР! Много е женствена и секси! Клео, жалко, че другия цвят е свършил...стискам палци да намериш нещо подобно!
Мишенце, втората половина на август сме си във Варна (с изключение на уикенда на 18.08., когато се каним да ходим в Истанбул на сватба). Чакам с нетърпение да се видим и да запознаем малките и големите мъже!!! Като знаеш подробности за пребиваването ви, дай знак!
Много поздрави на всички!!!
Цитирай

пак на Рив Гош

Клео, днес за първи път кракирах и си поръчах от ВП. Кажи ми обаче какво е това нещо??? Имаше само един номер диспонибл. Като платих и го поръчах, пак кликнах и МОЯТ номер изведнъж диспо! Сега си поръчах номер, който със сигурност няма да ми стане, защото моят го нямаше, а секунди след това моят е диспо! Що за бизнес е това? Сега мога ли да анулирам ? Май не... По дяволите!

Не съм Клео, ама да поясня набързо  Laughing - Мистик, когато си слагаш разни хубавини в кошницата на VP, имаш 15 мин, през които или да сложиш нещо друго, или да тръгнеш да плащаш. В противен случай, кошницата и автоматично се изпразва и артикулът се връща в разпродажбата. Затова е възможно, един артикул от ъндиспонибъл да стане диспо, ако нечия кошница се е изпразнила междувременно... (иначе - страшни рокли!  Very Happy)
Днес ми беше ден за спявки (цяла сутрин по разни réunion-и), сега главата ми е гръмнала, та разтоварвах с розé, но и една сангрия би ми се отразила добре  Very Happy

Лека вечер и дописане  Hug

Цитирай

France

Ротса, разбрах аз какъв е принципът на ВП, ама късно. Хайде, здраве да е.

Абе Клео, аз все се каня да ти кажа, че с люкс, калм и волюпте имах предвид оригиналът - Бодлер.

L'invitation au voyage

Mon enfant, ma soeur,
Songe à la douceur
D'aller là-bas vivre ensemble !
Aimer à loisir,
Aimer et mourir
Au pays qui te ressemble !
Les soleils mouillés
De ces ciels brouillés
Pour mon esprit ont les charmes
Si mystérieux
De tes traîtres yeux,
Brillant à travers leurs larmes.

Là, tout n'est qu'ordre et beauté,
Luxe, calme et volupté.

Ще се задоволим и само с първия куплет  Wink
Цитирай

France

Добро!   bouquet

На ВП са се изтрепали още рано-рано тази сутрин за обувките PATAUGAS...пфуууу! В колко часа стават тези хора  Mr. Green

Иначе, Роца, не ти отговорих за зоо-то..Йоана е на вълна тигри и лъвове от около 6 месеца, това са й любимите животни...И представи си каква радост беше за нея да види "къде живеят", как спят и къде се къпят...  Laughing Mr. Green

Бяхме ето тук двечките:
zoo de la boissière du doré

Мъжът ми се върна от корида. Вчера и двете с Йо бяхме с тениски с рисунки на тореадори и бикове  Mr. Green Whistling

Мамба, готова съм за този парк, само да е хубаво времето! Аз съм най-навита за плаж, само чакам слънчев лъч да пробие!

Мистик, c'est bôoooooooooooooooo!  Mr. Green Аз познавах картината само, не и поемата...човек цял живот се учи, това е... Whistling Дай още куплети плс..

Отивам да се кафезирам малко..

До после..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 293 отговора