Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

софия

Здравейте мами искам да ви попитам всеки ден ли давате една исъща каша или ги редувате сдруга
Цитирай

София

В началото давах само една. Понеже първо бях дала плодово пюре-добавях различни пюрета за разнообразие. После купих няколко вида каши и ги редувах.
« Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 07:03 от Vivi »
Цитирай

Белгия/София

Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.
Цитирай

София

Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.
И аз така. Но ми се ще нещо да разнообразя newsm78
Цитирай

София

И аз давм от един вид каша заради трайността.Разнообразявам всеки ден с различен пасиран плод вътре,чиста каша почти не давам.
Цитирай

На морския бряг

Аз редувам 2 вида каши с различни плодови пюрета Very Happy
Цитирай

Редувам-почти никога не давам еднаква.
Цитирай

София

В началото давах една, докато свърши кутията. Сега ги редувам - плодова със зеленчукова например. Или само плодова с бисквитена каша.
Цитирай

Русе

и аз така.Разнообразявам с готовите каши които са в бурканчета.
Цитирай

В.Търново

При нас 1 кутия свършва за около месец/мисля,че толкова е и препоръчителното време за консумация/,така че сменям кашите всеки месец Peace
Цитирай

Бургас

Редувала съм 2 вида.3 седмици са достатъчни да свършат и двете кутий.
Цитирай
Редувала съм 2 вида.3 седмици са достатъчни да свършат и двете кутий.
Peace
Цитирай

София

И аз редувам два вида!
Цитирай

София

Ако търсиш разнообразие не давай всеки ден каша, а редувай с плодови пюрета, кисели (домашни), предни пасирани плодове с АМ, бисквити с АМ и каквото още е подходящо за възрастта ви...
Цитирай

Ако търсиш разнообразие не давай всеки ден каша, а редувай с плодови пюрета, кисели (домашни), предни пасирани плодове с АМ, бисквити с АМ и каквото още е подходящо за възрастта ви...
А ще е проблем ли ако се дават от тези бисквити ,които са без глутен или още е рано за тях?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора