Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На острова с детелинките

Не съм сигурна къде точно да пусна този въпрос, но има ли триизмерни екографи във Варна? И някой ако е ходил, би ли ми пуснал връзка към снимка която са му направили, интересно ми е как изглежда.

Причината поради която питам е следната. Ние ходихме в една доста известна клиника (частен кабинет) и съм много разочарована. Доктора беше много студен, с мен не говори, не ми показа нищо на екрана (аз надигнах врат два-три пъти но той каза че му преча като мърдам, та едвам успях да видя бебо). Накрая секретарката ни ни взе пари като за триизмерен екограф, и като и обясних че са ни гледали на нормален, каза че те имат само триизмерен. Една приятелна каза че на триизмерния в БГ третото му измерение е времето? :newsm78:

Аз съм ходила когато бях бременна с дъщеря си и на двуизмерен, и на триизмерен (живея в чужбина), и разликата е огромна, няма как да се объркаш - те изглеждат съвсем различно. Mr. Green
Цитирай

Варна

Не знам къде по точно си ходила ти, но аз ходих в Майчин Дом много съм доволна от 3d  имам си и диск на който се виижда всичко и то много ясно. Чух че в момента там има ли и 4d.
Цитирай

На острова с детелинките

Не знам къде по точно си ходила ти, но аз ходих в Майчин Дом много съм доволна от 3d  имам си и диск на който се виижда всичко и то много ясно. Чух че в момента там има ли и 4d.
А какво тогава е 4D?? Тук при нас 3D и 4D са синоними, а 2D е стандартния.

ПП Ходихме в една клиника на която името и започва с "Т" (не знам дали мога да напиша името тук)  Smile
Отидохме и в Майчин дом, взех името на докторката от Здравния форум и беше наистина страхотна, гледа ни на обикновен екограф, беше толкова мила и внимателна!
Цитирай

Варна

не мога да ти кажа когато аз бях бременна на диска ми отгоре написаха момче - 3D. Една приятелка която  наскоро роди ходи също там и са и казали че я гледат на 4D  така пише и на диска й, но повярвай ми и за мен разлика нямаше като го гледах. Може и аз да не разбирам знам ли  Smile
За мен и двата диска изглеждаха по един и същ начин - всичко се вижда все едно гледаш анимационно филмче.
Цитирай

Варна

http://www.ilan-bg.com/?p=6000&no=1

http://cogus.com.au/Main/3d.html
Цитирай

Варна

МБАЛ Св. Марина, рентгеново отделение. С апарата работи доц. Балев и неговия екип.
ББАЛ Варна ( Военноморска болница ), гастроентерология, акушерство и гинекология. С ехографската апаратура работят д-р Въжаров, д-р Марков и други техни колеги.
МБАЛ Св. Анна - кабинет ехографска диагностика. С апаратурата работи д-р Калоянов и неговите колеги от МБАЛ.
ДКЦ Св. Марина - ехографски кабинет. С апаратурата работи екипа на Доц. Маджова.
МДОЗС ( Онкодиспансер ) - поделение в кв. Аспарухово. С ехографа работи д-р Янчева и нейните колеги.

Сигурно има и други, но само това можах да открия.
Дано да съм била полезна.
Цитирай
Е, какво толкова искаш да видиш на ехографа? Като се роди бебчето ще си го гледаш до насита  Very Happy
Предполагам, че си попаднала при доц.Балев в "Темелкови".Била си на правилното място.Доцента е известен с това,че не обяснява и не говори много с пациентите, но може да му имаш доверие относно това, което вижда и поставя като диагноза.Точно затова му се носи славата.Най-важното е,бебенцето да е добре  Laughing
Конкурента му се казва д-р Давидков от п-ката в Младост.Той работел с 4D ехограф и обратно на Балев приказвал много, абе умеел да прави шоу, казват.Той също се води за добър диагностик, а и техниката му е много модерна.Ако държиш да имаш филмче и повече снимки иди при него.
Всичко добро ти желая,каквото и да решиш.
Цитирай

На острова с детелинките

Мерси, Петя, може би трябва да отида след седмица да си прибера снимките ако е от "бавните 3D" Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но не знаех за термините, благодаря за връзката!

Dani_73, да не обърквам хората, не беше Балев, а негов колега в клиниката до зимно Тракия.

Е, какво толкова искаш да видиш на ехографа? Като се роди бебчето ще си го гледаш до насита  Very Happy
Very Happy Very Happy Права си, и понеже не ми е първо бебе не се вързвам, но ако беше - щях да съм много нещастна. Повечето бъдещи майки са така - ако имат само два екографа през цялата бременност много ще искат да си видят бебето, 9 месеца са дълго време Laughing Laughing
Цитирай

до канала

клиника "ТЕМЕЛКОВ" много съм доволна Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.