Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Имам проблем с цвета на косата и моля да ми дадете съвет. Години наред бях руса ,но след жестоко оцветяване на косата с  боя на лонда в синъо се наложи да я потъмня- просто не  искаше и не искаше да се маха синъото дори и след обезцветяване. Сега съм нещо като кестенява ама се изми доста.Досега само 1 път съм се боядисвала след потъмняването на косата... Не мога да се търпя с тази коса чувствам се адски дискомфортно макар ,че  околните твърдят , че ми отива. Бяла съм  със сини очи и  контраста е интересен да , признавам ,но .. аз не се харесвам въобще. като се погледна в огледалото просто не се възприемам.Искам да я изсветля поне малко и то без да прибягвам до фризъор по много причини.Моля посъветвайте ме как да я изсветля поне малко в домашни условия и с каква боя и т. н.Praynig Praynig

# 1
Пробвала ли си новата Палете ххл за изсветляване?Мисля,че ще ти помогне!Силна е доста

# 2
  • София
Преди време бях с черна коса и си взех блондора на Лонда. Той е в едни жълти пакетчета - 2 на брой. Тогава стоях с него около 10 минути и черното падна. На мен целта ми беше да стигна до кестеняво. Не си спомням дали ми изгори косата, ако може някой друг да каже...

# 3
  • Плевен
Не прави нищо сама! Има вероятност при това голяма  да минеш на доста къса прическа,ако се изсветлиш сама. Била си руса преди това и няма да можеш да прецениш колко да стоиш. Може и да не се получи желания резултат от първия път. За такова нещо задължително се ходи на фризьор,ако искаш след това да се получи цвят и да не ти се изгори и изпокъса косата! Виждала съм го във фризьорски салон,но от черна боя,клиентката не беше казала че преди това е била силно изсветлена!

# 4
  • София
Май ще започна да се боядисвам с тъмно кафява боя или шампоан оцветител, пък докато ми издържат нервите... В началото на септември заминавам на море и не исках да съм с толкова тъмна коса. Ще мисля по въпроса!

# 5
  • София
Има препарати за изпиране на косата, която сваля боята , поинтересувай се в някой фризиорски салон , качествените препарати щадят косата !!!!

# 6
  • София
Препаратите щадят косата, но за сметка на това ще ми струва колкото една минимална работна заплата. Аз затова се опитвам по нормален път да изсветля. Например: правя си маската за коса с тривитаминол, от която малко пада боята, вчера си купих и морска сол и си поливах косата навън на слънце, за да изсветлее. Честно казано от косата ми течеше цветна вода. Вече ми е с лилав оттенък косата, но е все още почти черна.

# 7
  • Под тепетата
Не рискувай вкъщи!Затова са фризьорите,като нищо можеш да си ходиш със много къса коса.

# 8
Не рискувай, ка3вам и а3.
А3 така си и3горих косата преди време

# 9
  • Плевен
Препаратите щадят косата, но за сметка на това ще ми струва колкото една минимална работна заплата. Аз затова се опитвам по нормален път да изсветля. Например: правя си маската за коса с тривитаминол, от която малко пада боята, вчера си купих и морска сол и си поливах косата навън на слънце, за да изсветлее. Честно казано от косата ми течеше цветна вода. Вече ми е с лилав оттенък косата, но е все още почти черна.
Абе ,жена,ти без коса ли искаш да останеш?

# 10
  • Плевен
Пробвай с Палете,най-светлите им нюанси-единия номер е А-10,другия е следващия май,не се сещам как беше точно.Боя е и ще те изсветли равномерно,по-щадяща е.Няма да стане светло русо,на мен корените ми ги правеше светло кестеняви,ти щом си с боя и отдолу основата е руса предполагам че ще се получи някакво тъмно,до средно русо.Успех Peace

# 11
Ако се опиташ да спестиш парите от фризъор и качествен продукт в къщи - рискуваш да си навлечеш проблем, който ще ти струва доста по-скъпо!

# 12
  • По света и у нас!
Мисля, че най-добре да не експериментираш в домашни условия. Нали знаеш, че често по-евтиното излиза по-скъпо. Peace

# 13
  • Пловдив
Не бих ти препоръчала да правиш такива експерименти в дом. условия. Пораженията могат да бъдат повече от ужасни.  Sick
И не само ще си съсипеш соц. живот с месеци напред, но и косата.

# 14
  • София
Благодаря ви момичета за съветите.
Реших да изчакам да ми падне боята сама. Ще ходя малко шарена, но.... какво да се прави...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт