Минерален плаж Варвара - да го е посетил вече някой ?

  • 18 573
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абре, хора...
Мислите ли, че ви лъжа?  Rolling Eyes И за какво ще ми е да го правя?  Thinking
Аз заведох на топъл мин. плаж 9 човека. Бихме път... и за какво... за басейн с Т=22-24 градуса. Не повече. Заклевам се. Децата определяха водата в големия басейн като "ледена".
В детския беше ОК. В смисъл, ставаше.
Обаче водата в големите...бррррррррр... е няма такъв студ  Tired. И при положение, че чешмата отвън е с Т на водата над 80 градуса... Непонятно за мен...  Crazy

Иначе плажа е перфектен. Чисто, зелено с много заведения. Нямаше опашки от повече от 3-4 души. Хареса ми, определено.

# 16
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Не се сърди!  bouquet Ето че стана ясно. 22-24 градуса не е температурата на чешмяна вода. Морето е с такава температура в момента, а чешмяната е под 18 градуса. Щом като ви е било студено в големия, стойте в малкия, но е неприятно, че децата пръскат и си играят. За мен температурата от 22-24 градуса е приятна.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 550
За мен температурата от 22-24 градуса е приятна.
за мен тоже. сватя, за кво ти е топло в тез жеги бе  Laughing

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
значи Т=22-24градуса е инфото, което ми дадоха моите приятели. Аз само върха на палчето си натопих и избягах веднага далеч, далеч от там...

Сватя, биби, имам дискова херния. И за мен тази вода е лед. Ако се бях натопила, после дни наред нямаше да мога ни да седна, ни да стана.
За мен - басейн с Т>30 градуса. НА това аз му викам топъл мин. басейн.  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 6 550
Уф, сватя и твоята не е лесна. Аз зададох въпроса шеговито, ама представаям си кво ти е било, то не е тука на Мария Луиза ама да бичиш 100 км с някяква цел и да не се получи - мноооого тъпо. Иначе май и по класификацията на минералните извори верно над 30 градуса се води топла  newsm78, явно са турили повечко от ВиК-то  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разбираме се отсега с теб сватя  Heart Eyes Hug
Ще има да ме жалиш  Laughing и внуци да гледаш  Laughing ... пък аз на нЕкой топъл мин. басейн да кисна стари кокали  Laughing
... да имам сила на гости на внуците си да ида  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт