Хайде на млякото, че ей на идва лятото-> 6 част........

  • 19 644
  • 502
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 036
Eй ма ний голяма компания сме заформили!Добре дошли на всички нови ! HugТъкмо си викам  newsm78още един нов пък то мами

# 31
  • Мнения: 1 416
Нов ама стар Деска  Sick Sick Sick ама ако искате връщам си старото име  Sad Sad Sad
Eй ма ний голяма компания сме заформили!Добре дошли на всички нови ! HugТъкмо си викам  newsm78още един нов пък то мами
[/b]

# 32
  • Мнения: 3 036
И с двете имена си ми мила и сладка иначе снимката е една и  съща (да не говорим за тази с престилката) smile3525  : love001:

# 33
  • Мнения: 4 053
здравей те мацки,
браво на всички ви за волята,постоянството и за постигнатите резултати  newsm51
мен,нещо хич ме няма,пия само фрапе,ям маслини и снежанка,
а сок,вода,кисело мляко, нещо не консумирам,
що така newsm78
а,от друга страна фрапето е с прясно мляко,снежанката и тя....
това брои ли се Thinking

# 34
  • Мнения: 1 169
Оле мацки днес ми беше много вълнуващ ден и не я почнах диетата утре се надявам да няма пак утре  Laughing Mr. Green
Днес реши една приятелка да ми дойде на гости с нощувка та не може да и сервирам кисело мляко  Thinking Whistling
Ще си сложа една кофичка кисело мляко на нощното шкафче като се събудя да хапна така после ми е по трудно да греша  Outta Joint Naughty

Черпя по една чаша мляко :

# 35
  • Мнения: 1 416
хей млекца къде сте какво хапвате та ви няма  smile3518 smile3518 Weary Weary

# 36
  • Мнения: 4 053

аз съм на тиквички с кисело мляко Crazy

# 37
  • Мнения: 3 036
Мами тука сме ,но защо пак се смени  и с двете ни харесваш.Аз днес съм на едно кисело, салата домати и малко солети.Водата след 2.5 литра и изгубих сметката.

# 38
  • Мнения: 213
хей млекца къде сте какво хапвате та ви няма  smile3518 smile3518 Weary Weary
И АЗ СЪМ ТУКА НЕ ПЛАЧИ МАМИ
ПРЕДИ МАЛКО СИ ИЗЯДАХ ВЕЧЕРЯТА АМА НЕЩО МАЙ НЕ МИ СТИГНА  newsm78ЗАЩО ТАКА НЕ ЗНАМ newsm78 newsm78 newsm78

# 39
  • Мнения: 3 036
Много съм гладна и аз nvd,а пък утре 100% съм изпортила диетата защото сме на ресторант.Чудя се как ще устоя на всичко? newsm78

# 40
  • Мнения: 213
Много съм гладна и аз nvd,а пък утре 100% съм изпортила диетата защото сме на ресторант.Чудя се как ще устоя на всичко? newsm78
ДЕСКА И АЗ НЕ БИХ УСТОЯЛА ЧЕСНО  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 3 816
Здравейте,млечни мацки!
ANGYA,поздравления за изпита  bouquet(с малко закъснение)!Също така за труда,който си вложила в пускането на новата темичка.
Аз току що се върнах от морето и познайте...качила съм едно-две килца Twisted Evil,така че съм пак във вашите редици.Нямаше как на почивка на морето и да не се поддам на някои изкушения,но знам ,че ще вляза в линия. Flutter
Искам да пожелая успех на всички! Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 5 140
Как сте млечно кисели мацкиииииииии? Hug

Да ни е честита новата темичка и повече сваляне на килограми тази седмица, ...а и най важното повече хапване и пийване на кисело млекце. Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 416
Много съм гладна и аз nvd,а пък утре 100% съм изпортила диетата защото сме на ресторант.Чудя се как ще устоя на всичко? newsm78
иМА решение поръчай си пил.пържолка на скара и салата снежанка-вкусно диетично и в тон с диетката
хей млекца къде сте какво хапвате та ви няма  smile3518 smile3518 Weary Weary
И АЗ СЪМ ТУКА НЕ ПЛАЧИ МАМИ
ПРЕДИ МАЛКО СИ ИЗЯДАХ ВЕЧЕРЯТА АМА НЕЩО МАЙ НЕ МИ СТИГНА  newsm78ЗАЩО ТАКА НЕ ЗНАМ newsm78 newsm78 newsm78
newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 радвам се банда ,а аз като огладнея много изпивам чаша айрянче и готово
Деска може ли да питам ти със зелевата колко свали защото аз само -1.5
[/color][/b]
П.П зНАЕТЕ ЛИ бабка ЖАБКА къде се подвизава сега  newsm78 newsm78 newsm78
Гелева всяко море си заслужава 1-2  кг отгоре сега ще ги убиеш  #2gunfire #2gunfire тез килца щом влезеш при нас в строя   bouquet
[/color]

# 44
  • Мнения: 213
ЖАБКА БАПКА НИКЪДЕ Я НЯМА  И АЗ СЕ ЧУДЯ КЪДЕ Е НАИСТИНА newsm78 newsm78 newsm78
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт