Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ruse

какво е мнението ви за предаването?имате ли близки или приятели,които са сред "избраните"
 Smile
Цитирай

София

много бих искала да участвам Tired
Цитирай

ruse

проба ли?
Цитирай

ruse

4е ти си изглеждаш много добре...след 20-30 год....евентуално може да опита6:)))
Цитирай

на изток от рая

Не съм против пластичната хирургия,и уважавам желанието на хората да изглеждат добре.Но това да става по ТВ не го приемам.Нямам нито близки ,нито приятели които ще участват.
Цитирай

На ръба на възможното

Ядосвам се, като гледам как в американската "Пълна промяна" 'променят' съвсем нормални мъже и жени, които на улицата даже бих определила като симпатични. Всичко, от което може би се нуждаят повечето участници, е една лека диета. Tired

Толкова много хора (вкл. и деца) имат крещяща нужда от пластични операции вследствие на някакъв нещастен случай или вроден дефект, а те тръгнали да коригират нормални носове, да повдигат вежди, които са си съвсем добре и да помпат устни за по-холидвудски усмивки. Sick Не разбирам, какъв е този стремеж всички да се напъхат в калъпа на Playmate девойките (които най-вероятно не са девойки, де).   И след този life-changing experience пак да мият чинии.  Tired

Кадрите от следоперативния период в праймтайма няма да коментирам, но определено няма да гледам българската версия на предаването.  Naughty Защото след всяко такова надеждите ми за бъдещето на човешкия род стават с една-две по-малко.

Аман от измислени риалити шоОта. Да ме извиняват феновете, но една пълна промяна според мен трябва за завършва с външния вид, не да започва с него.
Цитирай

Че то започна ли по бг тв  Shocked
Цитирай

Springfield, VA

Да не би да бъркаш Американската Пълна промяна с другото подобно предаване- The Swan ?

Защото в Пълна промяна не съм видяла да избират нормално изглеждащи жени. Всичките или повечето бяха доста зле изглеждащи, освен запуснати и  с някакви дефекти  Rolling Eyes

Виж в The Swan корекциите си бяха направо насила..  Stop Глезените им били нам си кви, имали нужда от липосукция  #Crazy и тем подобни щуротии...  Sick
Цитирай

На ръба на възможното

Да не би да бъркаш Американската Пълна промяна с другото подобно предаване- The Swan ?
....

Не ги бъркам, но за мен и двете са една и съща боза - яка пропаганда на пластичната хирургия.  Rolling Eyes Единственото хубаво са тренировките, на които се опитват да приучат участниците. Колко успяват и каква мъка им е да проумеят здравословния начин на живот - друг въпрос.  Rolling Eyes
Цитирай

Не съм им писала.Чаках те да ме извикат 35
Но явно съм голяма хубавица и нямам нужда от услугите им Mr. Green
Иначе с удоволствие бих се подложила на процедурите, които предлагат.
Цитирай

Бих искала да гледам шоу, в което ги показват 1г. след пълната промяна. Много е лесно, а сигурно и приятно когато цял екип се грижи да изглеждаш добре. Въпросът е след като някой е допуснал да се занемари чак дотам (повечето в Пълна промяна са такива) как ще се грижи после за себе си. Мисля също, че трябва да има шоу, което да показва как "оправят" хора с истински проблеми - белези от пожари, катастрофи и т.н., а не да мият и боядисват мазни коси.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.