Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

Приемам всякакви идеи за забавление на децата, трудното при мен е че имам две : едно на 12г. и едно на 10м. Единият е постоянно на компютъра , а другия иска само навън. Търся решение, при което и двамата да се забавляват, ние сме на чист въздух и тишина, но улиците ни са много лоши и няма други деца, а имаме нужда от асоцииране, защото само тримата си омръзваме. Ако знаете подходящи места в София пишете.  Praynig
Цитирай

София

Ами, доста ти е трудна задачата  Confused. На първо четене се сещам само за "Коколандия" в Борисовата градина, където баткото може да "убие" няколко часа, а ти да си починеш с малкия (разходка, кафенце, наблюдаване на постиженията на баткото). От там нататък май трябва да търсиш отделни занимания и за двамата.
Цитирай

София

Мерси за идеята, звучи ми занимателно. А къде точно се намира, в коя част на Борисовата?
Цитирай

На мен ми се струва че вашият проблем е от малко по друго естество...До колкото разбрах,въпросът ти не е за еднократно излизане?!Ако търсиш социализиране на децата си,това не са точно места като Коколандия,по скоро баткото го запиши във някоя лятна забавачка,или лагер-в момента тук можеш да намериш доста такива-лагери за справяне в природни условия,спортни лагери,летни забавачки в частните училища и др.Там детето наистина ще може да общува със свои връстници,и да се изяви,и забавлява...А за бебчо,е достатъчно подходяща площадка да си намерите,пълна с деца на неговата възраст.Не знам за кой квартал говориш,че живееш.
Цитирай

София

За големия имам няколко предложения. Плуване за начинаещи в басейна на ВИФ при баня Мадара. До края на месеца е безплатно, по програма на ДАМС.
Друго, което срашно хареса на моите момчета, е картинг. Водих ги за първи път мин. седмица и оттогава всеки ден искат пак да отидем.
А и ходихме на боулинг, в Galaxy, на НДК, и така се позабавляваха една седмица. В момента е безплатно  за ученици. Така ще е до 13ти този месец,  всеки ден от 10 до 12ч.
Цитирай

София

А къде точно се намира, в коя част на Борисовата?

При къщичката на баба Яга, близо да алея Яворов. Ето ти сайта им http://www.kokolandia.com/
Цитирай

...нямам дом, но имам път!

Утре /хм, то май вече е днес/ в събота де от 12 ще идем на рожденния им ден...на  http://www.kokolandia.com/

paleto, включи се моля те с други предложения и малко повече обяснения...

Търся и къде да го заведа /баткото/ да порита с някой...ходихме на игрището зад националния, но там все групи и ... newsm78

моля също, някой ако е водил децата си на езда да сподели ...
siren, ездата няма ли да е забавна и за двете ти момчета?
Цитирай

София

Цитат на: Мила от Марс

paleto, включи се моля те с други предложения и малко повече обяснения...

Относно боулинга - за съжаление програмата на ДАМС/това са програми за насърчаване на спорта сред децата/ за безплатна игра на ученици беше до вчера - петък. Иначе струва 30 лв за един час на една пътека, където могат да играят до 6 деца, респективно възрастни и според мен е много приятно семейно занимание. Има барче за напитки и обстановката е хубава. Големият ми син си празнува там РД миналия месец и децата бяха страшно доволни. http://galaxybowling-bg.com/arhiv.html
За плуването - от началото на юни до края на юли в басейна на ВИФ, баня Мадара, също ходим по програма на ДАМС. Плуването е безплатно за деца, които не могат да плуват и са  във втори и трети клас, три пъти седмично.. Малкият, който е на 8г, вече се научи.
Баткото плува по същото време, ама сме големи за програмата, а и той плува добре. Така че той е  при треньор - 45 лв месечно, три пъти в седмицата.
Картингът го препоръчвам горещо за майки на момчета. Аз ги заведох ето тук http://www.karting-bg.com/index_bg.html. Оттогава няма отърваване, всеки ден искат... Цената е 2лв. на обиколка. При плащане на 10  - една бонус. Тоест за 20 лв - 11 обиколки. Моите синове правят по 22 обиколки всеки и повече не могат. Доста е уморително, въпреки, че отскрани не изглежда така. Но пък адреналинът е на високо ниво и направо пощуряват от удоволствие. Картингите са обезопасени, на децата слагат каски, а на малкия ми син дори възглавничка, защото е по-нисък.
Аз съм твърдо през ваканцията за спорт, иначе моите не стават от компютъра или стоят пред ТВто.
Затова съм ги записала на тенис. Ходят в тяхното училище, 121 СОУ, където има корт. Могат да играят и деца, които не учат там. Цената е атрактивна за червен корт  - 4 лв на час на дете, с треньор.
Толкова се сещам засега. Надявам се да не съм досадила. Wink Smile
« Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 11:25 от paleto »
Цитирай

близо до Витоша

paleto,даже беше много полезна
благодаря  Hug
Цитирай

А каква е минималната възраст за картинга, защото от известно време се каня да заведа сина ни, който е на 6?
Цитирай

София

А каква е минималната възраст за картинга, защото от известно време се каня да заведа сина ни, който е на 6?
Не знам, моят малкият е на навършени 8г. Но можеш да се обадиш и да ги питаш.http://www.karting-bg.com/index_bg.html
Цитирай

Не знам, моят малкият е на навършени 8г. Но можеш да се обадиш и да ги питаш.http://www.karting-bg.com/index_bg.html

Да, това мислех да направя, благодаря ти   bouquet
Цитирай

Айде ние отиваме на картинга...с екип на Кака сме №22 някоя от вас ако ни види да се обади  Very Happy

Вчера ходихме на рождения ден на Коколандия...хапнахме торта..катерихме се по въжетата, голф играхме...аз си починах...всички сме доволни.
Цитирай

София

paleto и аз много благодаря за добрите предложения.  Hug Синът ми отиде с един приятел в НДК на боулинг и е страшно доволен, после продължили в Студентски град и каза, че това е спорта, който най-много му допада. За плуването не можах да го обедя, преди две години го водих на Дианабад при много свестен треньор, но малко преди да се научи затвориха открития басейн и сега не иска и да чуе. Така, че ако знаете добър треньор, очаквам препоръки. Малкият, който е на 10м. го мъчат горещините, но иска само навън по възможност с хубав асвалт, защото при нас в Симеоново са едни урви и дупки и имам чувството, че ще получи мускулна треска от возенето.
Цитирай

И аз благодаря  Hug
от картинга сме много доволни, другия път и аз мисля да опитам  Mr. Green

Сина ми е много запален в момента по футбола и само ме кара да го водя някъде "по-така" да порита  ooooh!
Да знаете сега дали има някакви мачове на детски отбори...ще видя и в гугъл де...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора