Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15

  • 14 541
  • 303
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 209
Момичета, какво означава, че поръчката е в процес на регистрация?  Не е приета ли още или какво  newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
още не са я обработили

# 3
# 4
  • Мнения: 4 202
Знам че е още рано, ама да попитам за всеки случай- някой да е получавал пратка от 28ми?  Flutter

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
аз получих от 27-ми в петък на 6-ти е дошла

# 6
  • Мнения: 491
Знам че е още рано, ама да попитам за всеки случай- някой да е получавал пратка от 28ми?  Flutter
Получих от 29-ти, днес. Ще ходя да я взема след работа.

# 7
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
А слу4вало ли ви се е да ви липсва нещо?
Питам, защото много писма са ми из4езвали само заради една снимка(явно някой си мисли 4е има пари), а какво остава за цял колет  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 371
Питай Монда дали не й е изчезвал колет. И кой още беше? Много неприятно Confused

# 9
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Знам че е още рано, ама да попитам за всеки случай- някой да е получавал пратка от 28ми?  Flutter
Получих от 29-ти, днес. Ще ходя да я взема след работа.
Е,моя от 30ти го няма,като прочетох,веднага се изтичах до пощенската кутия,но.... Cry

# 10
  • Мнения: 22 277
Аз още не съм получила известие и поръчката ми е от 28ми. Но сигурно днес ще мина през пощата, че предният път не ми беше пристигнало известието.

# 11
  • Мнения: 1 204
взех си нещата днес от митницата,като цяло сьм доволна,но има няколко неща който са ми големи  Confused проверих и за другите две пратки от 28 и 29 но още не са дошли,като влязох в колетното видях поне още 10 пратки от Ла редута  Peace така че проверявайте за известия  Mr. Green

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз още не съм получила известие и поръчката ми е от 28ми. Но сигурно днес ще мина през пощата, че предният път не ми беше пристигнало известието.
моля те,като получиш пратката кажи,че аз имам от 29 и да знам горе долу кога да очаквам.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Аз имам от 28, 29 и 30 поръчки
Дали ще ги пратят наведнъж  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 202
Аз имам от 28 и 29, естествено известие нъцки, но утре сутрин съм първа писта в пощата.

Общи условия

Активация на акаунт