Рицарки на бялото кантарче - 9.07. - 15.07.

  • 20 761
  • 606
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 492
Пуки, млада си още, ей Joy А ти, Мими, не ограничавай момичето! От написано не се дебелее Naughty  Нека си изразходва мераците на листа Wink

Таня, и аз съм майстор на такива покупки. Копче за палто hahaha Сега сутиен, после панталон, после обувки, към обувките чанта.... Ти май си решила тайно да си смениш гардероба Joy

Къде ни е Мариеткова!? Оня ден завиждаше на някакво поизбързало майче newsm78 Да не ни изненада?


Мерси за подкрепата ... отивам да си пиша пък ! Crossing Arms
Свещената дата за разгул е определена 29 юли  eat  grinning012 eat


Нали помниш, че може по едно нещо забранено.
Аз такова ограничение съм наложила.


Едно нещо само ... през два часа примерно , че Ипо препоръчва да се яде на често и да не си забавя метаболизма .

# 601
  • Мнения: 13 764
Ето ни е бременната булка, бе, появи се Laughing

Веднага слизай да кажеш къде се кри досега, че взехме да те мислим Crossing Arms

# 602
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тук съм. Не спя. Бях на преглед - Мишокът ми е доста едричък, докторката ми намекна за нещо окло 4 кила Rolling Eyes...всичко е наред Peace.
После голям тур по магазините. Прибрах се на обед . Две перални и един куп на ръка, до сега простирах...
Ей сега ще пусна нова тема, ама ще копна старата, че нямам сили вече Tired...

# 603
  • Мнения: 2 492
Тук съм. Не спя. Бях на преглед - Мишокът ми е доста едричък, докторката ми намекна за нещо окло 4 кила Rolling Eyes...всичко е наред Peace.
После голям тур по магазините. Прибрах се на обед . Две перални и един куп на ръка, до сега простирах...
Ей сега ще пусна нова тема, ама ще копна старата, че нямам сили вече Tired...

Сега ти погледнах кога ти е термина ... то не останало !  Hug

# 604
# 605
  • София
  • Мнения: 8 348
Виде ли, пазарувала е.
Мислех да рекъ, че е на дофтур, ама викам си, тя щеше да си каже.

Мариетче, честито ти морско свинче. Щото голямшко ми идва за мишка. А морското ем убаво, ем интилигентно, ем по-голямшко.

# 606
  • Мнения: 13 764
...
 отивам да си пиша пък ! Crossing Arms

Що ми се струва, че ще се преработиш днес Joy Спри се малко, не се преуморявай Mr. Green

Таня, покажи полата!

Мариета, ти със сестрата на Танчето ли се състезаваш!? Що не ги раждате първокласници направо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт