Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На свои ред и аз да опиша своя проблем.Бременна сам в 7г.с. и преди 1 седмицá прокървих,лекарят каза че не е нищо страшно да си почивам,предписа ми да пия дуфастон и нош -па.Наистина малко се успокоих,но това зацапващо кафяфо течение продължаваше и отидох при друг лекар,гледаме на вагиналния видеозон и ми каза най кошмарната новина,че има pl.сак но по размери не отговаря за седмиците в които съм.Изпратиме на болница.И започна кошмара,за първи път влезнах в болница,лежах няколко дена с надеждата да има някакво развитие,но не зацапващото течение продължава и все още не се вижда ембрион.Това ми е първа бременност и си представете ужаса които преживявам.четирима лекари ме гледаха и всеки казва едно и също.Сутринта ме изписаха , в четвъртък пак сте отида да видим дали има някакво развитие или сте ми правят куретаж.Вече се настроих з анаи лошото,ембрион няма и бебе няма.Но това чакане до четвъртък сте ме убие,изплаках си сълзите....
Цитирай

София

Наистина е кошмарно, но в такива случаи няма какво да направиш, нищо не зависи от теб! Упокой се!  Hug
Може и за добро да е било, има естествен подбор в природата все пак...  /дано ме рзбереш/
Цитирай

Миличка съжалявам Sad
Пий си за сега но-шпа и дуфастон и недей да мислиш за четвъртък. В 7 г.с. вече трябва да се чуе сърчицето на бебчето, но може овулацията ти да е била по-късно и съответно това да е причината за по-малките размери на плодното сакче.

Моя съвет е да направиш кръвен тест през два дена, за да се види дали нарастват стойностите на ЧХГ и чак тогава ще стане ясно какво става с твоето сакче.

Стискам ти палци!
Цитирай

София

Здравей Pepinka 79,
Минала съм по този път затова искам да те успокоя , че се случват такива неща и не трабва да се отчайваш, а да си спокойна .Имам едно кухо яйце преди сегашната си бременност, започна със зацапване в 6.г.а .Лекарят каза , че плодното сакче е празно ,но за всеки случай ще изчакаме, за съжеление беше прав , всичко приключи с кюртаж след няколко дни! След 7 месеца забременях отново , бързо и лесно ! Отново в същата гестационна седмица се появи леко запаване ! Бях супер много уплашена , но този пък се появи туптене на сърчицето и бебето беше живичко ! Лежах в болница, слагаха ми инжекции , въпреки това постоянно зацапвах до към 10 г.а , когато всичко спря и бременноста ми продължава спокойно и до сега .Надявам се така да е докрая !  Praynig
Искам да ти кажа , че не винаги зацапването , е  знак за аборт , може да просто да е недостиг на хормони.Изчакайтеи ако наистина е кухо яйце не се отчайвай , следващият път всичко ще  е наред! Чувала съм от много лекари , че е често срещано при първа бременност и е просто случайна генетична грешка и много малко вероятно да се повтори!
Пожелавам ти късмет и дано съмненията и притесненията се окажат напразни! Усепех!!  Hug
Цитирай

София

Миличка, зная какво ти е в момента. Знам, че времето минава адски бавно и мъчително. И за обърканите и черни мисли зная. Чаках и аз като теб едни четири седмици, за съжаление при мен напразно Crying or Very sad
Моля се да имаш сила! Старай се да не мислиш негативно. Не се натоварвай излишно, това не е под твой контрол. Дано всичко премине и бебето да е наред Praynig
Прегръщам те
Цитирай

мила горе главата всяко зло за добро,дори и се наложи кюртаж,пак ще имаш бебче,успокои се и бъди оптимист,прдполагам какво преживяваш,но понякога,дайе в повечето случай нищо не зависи от нас.касмет и успех от сърце.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.