Бременна на Плаж

  • 16 977
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 159
миналата година ходих на плаж, бях бременна в 6-тия месец, не съм се пекла, но се къпах

# 61
  • Мнения: 114
Ох,и аз ходих на плаж и то в най-големите жеги.Не можех да стоя повече от час.И след това се чувствах като парцал.Но на другия ден,като дойдеше време пак да ходим на плаж-нищо ми нямаше Laughing

# 62
  • Варна
  • Мнения: 222
Имам огромно желание да го направя, още повече, че морето е точно под носа ми. Всъщност, записах се 2-3 пъти, но не мога да го нарека истински плаж, защото така и не се натопих във водата. На консултация ми казаха, че няма проблем да се къпя, само трябва да се пазя от вълните, но честно казано ме е страх да не взема да си лепна нещо толкова малко време преди термина (влизам в 39та седмица). Аз и слънце много не видях като ходих, че всички около мен само се притесняваха и ме караха да стоя под чадъра. Но смятам догодина да си наваксам.

# 63
  • Мнения: 292
Ходих миналата година в четвъртия месец.Добре се чувствах.

# 64
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ходя на плаж, като стоя повече на сянка. Чувствам се добре, особено като вляза във водата  Grinning

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако се чувствате добре,  бягайте на  grinning039 няма страшно Wink

# 66
  • Варна
  • Мнения: 208
 И аз си ходя и не смятам да спирам - стига все така добре да се чувствам. Единственото което е че си пазя тумбака от слънцето. Като поизсъхне и веднага го скривам от слънчо.

# 67
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Мацки, от басейн или море не може да хванете гъбички или каквото и да било. Проблемът е, че във влагалището влиза вода и измива част от киселата среда и бактериите, които си живеят там, а после при контакт с  други бактерии като няма кой да им се противопостави - ето ти теченийце. Това е най- просто схемата, която ми описа моят гинеколог при въпроса ми дали мога да ходя на басейн и дали няма да хвана нещо неприятно.

# 68
  • Мнения: 227
И аз ходих даже бях в 7 месец само си пазех корема бях по тениска.Но не спрях да плувам все киснех.Ако се чувстваш добре заминавай не се чуди.

# 69
  • Мнения: 63
Ходих да.Под чадъра разбира се.И яко мазане със слънцезащитни лосиони Grinning

# 70
  • Мнения: 2 897
Мацки, от басейн или море не може да хванете гъбички или каквото и да било. Проблемът е, че във влагалището влиза вода и измива част от киселата среда и бактериите, които си живеят там, а после при контакт с  други бактерии като няма кой да им се противопостави - ето ти теченийце. Това е най- просто схемата, която ми описа моят гинеколог при въпроса ми дали мога да ходя на басейн и дали няма да хвана нещо неприятно.

В басейн аз не посмях да вляза.
За морето-моят доктор каза,че няма проблем,дори да си плувам.Аз бях умерена с къпането-всичко беше ОК. Peace

# 71
  • Мнения: 27 524
Не, аз лично не, голямо шубе съм си и се въздържах. Но сестра ми замина за две седмици в 8-ми месец на море  Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз съм във Варна почти два месеца и много ми се плува,но така съм се напомпала - 19кг. отгоре, че ме е срам да се съблека и затова само стоя на сянка в капанчетата и гледам жално водата.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Да с най голям кеф че и се гмуркам даже и с трите бремености досега не съм се спирала.

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Като гледам няма въздържали се от море hahaha

Общи условия

Активация на акаунт