Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Анкета

Гледам растения зад Ка стъкло и цветята ми вирят?

Въведи твоя глас

Вярно ли е, че растенията и цветята умират? Вашите цветя виреят ли зад въпросното стъкло?
Занимавам се с дограма, това го чух от клиент и ми се вижда много странно Rolling Eyes
Питах фирмата, която доставя стъклопакетите - нямало такова нещо. Но после чух тази теория и от други клиенти newsm78
Цитирай

Имам зад к-стъкло растение, което трябва да седи на сянка и наистина напоследък е  малко омърлушено, но предполагам е заради жегите. Иначе е почти втора година до стъклото и избуява.
Цитирай

Съвсем нормално си виреят. Имам много цветя и не съм забелязала да боледуват. Clover
Цитирай

София

Моите са си добре и им няма нищо.
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

моите не са точно зад стъклото, тъй като нямаме перваз отвътре, но имам едно растение на една педя от К-стъклото и расте като лудо  #Crazy за първи път чувам такова нещо  newsm78
Цитирай

София

моят цанцарушник ( както казва мъжа ми на цветарника Mr. Green) е баш до к-стъклото. понякога имам перде,понякога нямам но за 1 и кусур година нищо им няма на цветята.
Цитирай

Ясно, градски легенди Crazy
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Дуци а какво е К стъкло Rolling Eyes
Цитирай

Ми някои му казват еко стъкло или ниско емисийно.
Цитирай

Варна

Няма такова нещо.Моите си виреят нормално.
Цитирай

София

Като бесни ми растат цветята - вече цяла година са зад Ка - стъкло. Peace
Нищо им няма.
Нещо се опитват да те преметнат, Дуци! Wink
Цитирай

София

Наистина са градски легенди!
Аз,пишман цветарка имам точно 3 саксии и за мое огромно учудване виреят като луди в близост до тъй опасното К-стъкло.Имаме дограма с такива стъкла от близо 3 години.
Цитирай

Занимавам се с дограма, това го чух от клиент и ми се вижда много странно Rolling Eyes
Питах фирмата, която доставя стъклопакетите - нямало такова нещо. Но после чух тази теория и от други клиенти newsm78

Ние с теб колежки ли се оказваме Дуци 35 35 35
Аз се занимавам със стъклопакетите по-основно отколкото с дограмата и такова нещо до сега не съм чувала.Според мен този твой клиент е имал съвпадение на обстоятелствата-цветята му може да са умряли по същото време, когато са му сложили дограмата и стъклопакетите, без причината да е в Ка-стъклото.
Цитирай

Нищо им няма на цвекетата! Mr. Green
Цитирай

Ние с теб колежки ли се оказваме Дуци 35 35 35
Аз се занимавам със стъклопакетите по-основно отколкото с дограмата и такова нещо до сега не съм чувала.Според мен този твой клиент е имал съвпадение на обстоятелствата-цветята му може да са умряли по същото време, когато са му сложили дограмата и стъклопакетите, без причината да е в Ка-стъклото.
Явно 35
Аз повече с дограма, но дървена Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора