Някой има ли ткова моторче?

  • 1 753
  • 25
  •   1
Отговори
Здравейте мами днес пристигана моторчето за утрешния рожден ден на Ивко. А не ми изглежда така безопасен колкото казаха в магазина.
Това е:    

# 1
  • Мнения: 7 831
Е колко обезопасен си очаквала да бъде  newsm78? Нали си ги виждала по парковете ...

# 2
Лошото е че не съм защото го намрих в интернет а в нашата градинка такова нещо няма.

# 3
  • Мнения: 179
Това, да се похвалиш или...!??! newsm78

Иначе по парковете, Милен на тези най-се е кефил.

# 4
  • Мнения: 494
Моят голям син има такова и много му се кефи,но е почти на 7,а аз пак малко се притеснявам,защото неговото е с двигателче с бензин и може да развие до 30-40 км в час newsm78..Баща му казва,че няма за какво да се притеснявам,ама знае ли човек...деца са... newsm78

# 5
  • Мнения: 918
Няма спирачка, набира бързо скорост................., иначе моя син си го кара с удоволствие. Просто, ако детенцето е малко, бъди винаги до него.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Имаме такова и от нормалните, които се зареждат /такива са по парковете/, имаме и бензиново. Ако е бензиново - да, не са особено безопасни, но аз предполагам, че вашето не е точно такова. Моят син е на 7, неговото вдига мисля до 60 км./ч., кара го само с каска и винаги го следим.

Ако е от другите не е опасно. Те не развиват шеметни скорости, карат се лекичко и за детенце над 4 години са си ОК.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Не бих купила на децата си подобно нещо. Напоследък направо се усещам, че съм вманиачена на тема движение. Предпочитам да тичат, да въртят педали, да скачат. Достатъчно време прекарват седнали в градския транспорт, в колата и в училище.
От колелото могат да преминат направо на истински мотор/кола, но дотогава ще се движат със собствени усилия.

# 8
  • Мнения: 1 858
Ами защо му купихте моторче? Миналия месец сина ми имаше рожден ден и майка ми (която не е в Бг.) искаше да му купим такова от нейно име. Е изпрати пари и ние започнахме да търсим но се спряхме на кола с акумулатор (определено е по-стабилна и детето се чувства по-комфортно). И все пак ако е с акумулатор а не на бензин ще е нужно само да си постоянно покрай детето. Няма спирачка защото, в момента в който детето спре да натиска педала колата/моторчето спира.

# 9
  • Мнения: 1 858
Лошото е че не съм защото го намрих в интернет а в нашата градинка такова нещо няма.

Би ли дала сйта от който го избрахте?

# 10
  • Мнения: 690
Хубаво е, но не бих купила на детето си такова нещо. Бъзлива съм Joy Има един син джип, но той е на педали.

# 11
  • Мнения: 47 898
ние имаме джип, но с педали, конче, 2-3 колела, ролери, скутер, но мотор с бензин или акумулатор  Naughty
като станат на 18 да си трошат главите на мотори и коли, но сега-не Wink

# 12
Лошото е че не съм защото го намрих в интернет а в нашата градинка такова нещо няма.

Би ли дала сйта от който го избрахте?
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2111

# 13
  • Мнения: 5
Най-опасен ми се вижда фактът, че ако реши да тръгне назад /или тръгне без да иска/ може да се блъсне в нещо или някой.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Е, то пише до 6 км/ч, това не е опасна скорост Mr. Green Моя син има такава електрическа кола, пък е само на 9месеца. (И той си има луда баба Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт