Изпарителна черта ИЛИ...?

  • 24 962
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте момичета,

За пръв път пиша тук, но чета доста редовно. Имам следното питане:

Колко често ви се е случвало да се появи втора слаба черта след определеното време на теста за бременност? Но най-вече се интересувам - на кои марки тестове, ако помните.



# 1
  • Мнения: 802
Точно марката не помня, но има едни тестове за ову в комплект с тест за бременност ...
този тест няколко пъти ми даде втора изпарителна черта , но теста беше отрицателен !

# 2
  • Мнения: 712
помня, разбира се. Престо. Веднъж ми се случи, но беше достатъчно  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 142
Точно марката не помня, но има едни тестове за ову в комплект с тест за бременност ...
този тест няколко пъти ми даде втора изпарителна черта , но теста беше отрицателен !

Да на е Clear? Ах, гадинката.... Той е единия, който ми сви този номер....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 247
На мен "Клиър систем" и "Престо" на няколко пъти са ми показвали втора черта...Явно не ги бива. Мисля, че "Шуър чек" е най-сигурният тест, а при другите най-вероятно, за да има бременност трябва да се изчака докато  чертичките станат почти еднакви...

# 5
  • Мнения: 165
ИЗПАРИТЕЛНИТЕ ВИ ЛИНИИ РОЗОВИ ЛИ СА ИЛИ СИВИ?ЗАЩОТО АЗ СИВИ СЪМ ИМАЛА МНОГО ПЪТИ,НО БРЕМЕННОСТ НЕ Е ИМАЛО.ДАЖЕ  И ПРЕДИ ДА ИЗТЕЧЕ ВРЕМЕТО СЪМ ВИЖДАЛА СИВИ.НО РЕАЛНАТА МАЙ ТРЯБВА ДА Е РОЗОВА.

# 6
  • Мнения: 1 446
Моите черти не са изпарителни, чкам ги да се родят догодина.

# 7
  • Мнения: 142
ИЗПАРИТЕЛНИТЕ ВИ ЛИНИИ РОЗОВИ ЛИ СА ИЛИ СИВИ?ЗАЩОТО АЗ СИВИ СЪМ ИМАЛА МНОГО ПЪТИ,НО БРЕМЕННОСТ НЕ Е ИМАЛО.ДАЖЕ  И ПРЕДИ ДА ИЗТЕЧЕ ВРЕМЕТО СЪМ ВИЖДАЛА СИВИ.НО РЕАЛНАТА МАЙ ТРЯБВА ДА Е РОЗОВА.

Абе розови са при мен.  newsm78

# 8
  • Мнения: 165
АКО МОЖЕШ ГИ СНИМАЙ ГИ ИЗПРАТИ.

# 9
  • Мнения: 364
Изпарителната черта не е розова, а по-скоро сива. Освен това, тя не е плътна, а е все едно надраскана с игла /дано ме разберете  ooooh!/ - мнооого по-тънка от контролната линия!
Такива черти имах с Престо и с Шуър чек. Май най-добре показват тестовете на лентички! Peace
Най-сигурния тест е търпението!  bouquet
Успех! Hug

# 10
  • Мнения: 283
Аз имам неприятни впечатления от Easy test. Поне 3-4 пъти са ми показвали  слабо забележими чертички в определеното време, но бременност няма.  Дали са били изпарителни линии или просто партидата е била негодна, така и не разбрах.
 По едно време се чудих дали да не включа и мъжът ми в тестването,  но реших да му спестя този научен експеримент.  

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 19:24 от Atlanta

# 11
  • Мнения: 1 243
Аз съм попадала на тест на които чертата е толкова дебела че не можеш да  разбереш 1 ли е 2 ли са,само че забравих името на теста беше евтин.

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
За да избегна подобни главоблъсканици,дали е изпарителна или не,просто след указаното време,пример Шуър чек-5 мин.,изхвърлям теста,просто не го гледам повече.Те хората са написали-След посоченото време,теста е невалиден,каквото и да показва Peace

# 13
  • Мнения: 142
АКО МОЖЕШ ГИ СНИМАЙ ГИ ИЗПРАТИ.

Не сварих вчера да го снимам. Но наистина от гадаене смисъл няма. В петък съм на лекар - там ще видим има ли, няма ли. Но едно не мога да не отбележа - гърдите ми са добили чудовищни размери в сравнение с нормалния им размер и приятелят ми твърди, че съм топла като печка - аз не се усещам.

# 14
  • Мнения: 712
Дотук добре, снежи  Wink Пробвай, ако искаш с още един тест, защото може и да е рано да се ивди нещо на лекар. Не си написала, имаш ли закъснение, колко е и т.н. При всяко положение, стискаме палци  Hug

Общи условия

Активация на акаунт