Дайте едно рамо за кърмачески дейности за ССК 2007!

  • 1 611
  • 28
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Девойки и младежи!

Знаете може би, че 1-7 август се отбелязва Световна Седмица на Кърменето  Grinning Тя се отбелязва от WABA (World Aliance for Breastfeeding Action), която пък е съставена от многобройни членове (сред които и ЛЛЛ, един от основателите на WABA).

Тук също отбелязваме ССК - тази година ще бъде за трети път. Отбелязваме я с различни инициативи, локални и по-мащабни също.

За тази година отново има предвидени дейности, които да са полезни, забавни, приятни и прочее. В най-скоро време ще има отделна тема за ССК 2007, какво ще се прави, кога и къде, за да може всички, които имат желание и интерес, да се включат  Grinning

Като част от тазгодишните инициативи за ССК има предвидено издаване на брошура за Първите дни на кърменето (темата на ССК 2007 е Ранно поставяне на гърда), както и на нов тираж на стикери за кола "Аз подкрепям кърменето!".

Брошурите са за раздаване в болници, лекарски кабинети, АГ консултации и изобщо там, където да достигнат максимален брой майки, които биха проявили интерес към тях.
Стикерите са за всички, които биха искали да облепят задната броня на колата с такъв, да дадат на приятел, лекар или друг подкрепящ идеята (не е нужно да кърмиш, за да подкрепяш кърменето по принцип!) Simple Smile

За да се отпечатат тези брошури и стикери, трябват пари, разбира се - за да могат да се разпостраняват безплатно после.
Надяваме се с общи усилия и помощ да наберем финанси.

Експрес беше така добър да открие сметка:

Банкова сметка IBAN - BG91 FINV 915Ø 1ØØØ ØØ64 Ø8
Банков код BIC - FINVBGSF
Титуляр на сметката - ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ЙОРДАНОВ
Банка - ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА, клон СТАРА ЗАГОРА


Тези четирите неща са напълно достатъчни за да се изпратят пари от която и да е точка на света, като... Само ако е от чужбина, трябва да се добави и България в информацията... И да не се забравя, всичкото кръгло с дупка в номера на ИБАН-а са нули.


Сметката е на негово име - той е служител в тази банка. Така е по-сигурно, че няма някое неоторизирано лице да ги похарчи за мрежести чорапи или нови сютюени, примерно  Laughing

Предполагам, че ако пари се внасят от друг клон на същата банка - ПИБ - няма да има такса или ще е по-малка.

Ако - дай Боже - се наберат повече средства, ще бъдат ползвани за други ССК дейности или ако останат - за следващите брошури.

И малка сума може да е от голямо значение!  Heart Eyes Hug

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря, че ни напомни , Бу , за седмицата на кърменето. Ще гледаме да помагаме.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
От мен малко, ама що не каза по-рано, преди да издухам всичко на морето?! Close

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
От мен малко, ама що не каза по-рано, преди да издухам всичко на морето?! Close
Малко, но е важно. Капка по капка - брошура! Grinning

# 4
  • Мнения: 35 873
Експрес е свестен човек и се надявам, че няма да си купи чистачките за новото ферари с парите за брошурата  hahaha

# 5
  • Мнения: 6 243
Експрес е свестен човек и се надявам, че няма да си купи чистачките за новото ферари с парите за брошурата  hahaha
Не разчитай на това. Отдавна мърмори, че му трябвали лети джанти  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 168
Чакам програмата, за да се включа и с гърди освен с пари.

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Я да видим събраха ли се парички за летите джанти на Експрес Mr. Green

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Ъмм, аз да попитам, може ли на същата сметка да преведа и пари за тениски newsm78

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Засега май не е ясно къде ще се превеждат парите за тениските, но пък звучи много практично да е по тази сметка и да се избегнат разправиите и уточненията за събирането им Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 750
Мацки, колко бройки ще ви трябват от брошурите? Като миналогодишните ли ще са или са нови?
Питам, защото мога да пробвам пак да отпечатам известно количество в печатница на мои познати.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
По сметката до момента има събрани 30 лева...
Минавам от тук само да ви кажа и да придвижа темата леко напред...

# 12
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ох, ами то срамота. Ама и аз съм в кюпа, дето нищо не е дал. Embarassed

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 082
пак аз с питанка, тук ми дава грешка и иска 11знака за BIC newsm78


# 14
  • София
  • Мнения: 12 182
          Хайде и от мен малко парички, че така като гледам до Пловдив няма да успея да се добера  Sad

Общи условия

Активация на акаунт