INFOCOL за колики

  • 1 270
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Някой ползвал ли е това против колики.Разбрах че е доста ефикасно но го няма в България.Имам възможност да си го поръчам от Англия,но доста се чудя.

# 1
  • Мнения: 4 700
Чувала съм, че е доста по ефективно от българските. Знам и че са съЩите като Лефакса от Германия. На моята кръЩелница много и помогнаха.

# 2
  • Мнения: 1 986
Лекарството е INFACOL. Помага, но не очаквайте чудеса.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 127
Аз съм от доволните. При нас помогнаха.

# 4
  • Мнения: 193
Много съм доволна, съпругът ми го поръча от Англия. Заслужава си. Жалко само, че чаках доста, докато го доставят.
.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 248
И аз съм от доволните. Употребихме почти 4 опаковки  Rolling Eyes , но не очаквай чудеса, намаляват ги и облекчават, но не ги премахват напълно. Явно просто трябва и да си мине времето на коликите.

# 6
  • Мнения: 1 098
Много майки ми го препоръчаха и аз си го взех. Резултатът ще видим в най- скоро време Peace

# 7
  • Мнения: 2 652
Според мен действа много, защото е от чужбина и го няма в Бг и всички се втурват да си го поръчват. Лично аз се бях снабдила и с него и с едно друго много по-модерно и по-ново и по-скъпо и пак от Англия. Но бебка беше на друго мнение - най-много й хареса и й помогна Еспумизана, който го има във всяка аптека. Инфакола освен, че не й беше вкусен и се разреваваше и плюеше, не бих казала, че е кой знае колко по-ефективен от Еспумизана. Но нито едно не премахва коликите на 100%, просто бъди подготвена.

# 8
  • Мнения: 1 081
Аз ползвах Еспумизан Л, при нас имаше ефект. Но имай предвид, че каквото и да вземеш коликите на 100% няма да изчезнат.

# 9
  • Мнения: 741
И аз съм си го поръчала.А смятате ли,че един флакон ще е достатъчен?

# 10
  • Мнения: 5 401
Много съм доволна от Инфакол-а. Или коликите не бяха много силни, или лекарството е чудодейно.  Peace

...А смятате ли,че един флакон ще е достатъчен?

Естествено, че не!!!! На нас ни стигнаха 5 или 6 опаковки, а коликите продължиха до 2 месеца и 1/2. Аз правих и почивки за няколко дена както пише в листовката.

# 11
  • Мнения: 2 950
Явно е чудодейно - зълва ми го ползваше и остана много доволна. Аз от сега си поръчах две шишенца и вече само чакат да дойде двойната доза колики!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт