Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia-selo :D

Фризьорката ми иска няколко фуркета, за една допълнителна опашка, която ще ми слага за сватба, но трябвало сама да си ги купя.
Някой да е виждал някъде?
Цитирай

Русе

от някой сватбен магазин, но там са доста по-скъпички (за сметка на това има най-различни видове), или по-евтиния вариант - от магазин за фибички, шнолки, ластичета и т.н.
Цитирай

В магазин за фибички вече ме отрязаха. Казаха, че такива неща не продавали. Ух, да му се невиди, а на мен ми трябват съвсем обикновени - черни. Пусках вече търсачка в Гугъл - всички търсят с перлички и камъчета  Crying or Very sad
Цитирай

Ако си от София виж на  ул. “Сердика” №13 или Магазина на фирма "Антоанет", на ул. "Веслец" №2.
Цитирай

sofia

в магазина за левче до нас ги има,в Слатина на пазара
Цитирай

Плевен

От магазин за левче.Аз моите от там ги купих Peace
Цитирай

София

Да в магазините по левче има даже има и разнообразие има и едни магазини Евромания те пък са по 2 лева, за такъв се сещам до женския пазар и до нас на Раковска има  Peace
Цитирай

София, център

Да в магазините по левче има даже има и разнообразие има и едни магазини Евромания те пък са по 2 лева, за такъв се сещам до женския пазар и до нас на Раковска има  Peace

И до нас на Раковска също има  Laughing

За един и същи магазин става дума явно.

Като тръгнеш от пл. Славейков в посока НДК, по левия тротоар, след 1-вата пряка има два магазина по за 2 лв.

Там има!
Цитирай

София

Да там съм виждала.Нансен значи сме комшийки с теб  Laughing
Цитирай

Само аз ли не се сещам за тези магазини по левче...  newsm78
Значи тръгвам от Славейков по Раковски, първата пряка май беше Хан Крум! Там ли някъде?
Цитирай

София

Значи ако знаеш магазина на Линд на Раковска малко след него са. На отсрещната страна е Дон домат. Дано ме разбра че с обясненията съм малко зле  Embarassed
Цитирай

Аа да май се сетих. След малко ще отида да проверя! И аз съм близо  35
Много тенкс, момичетаааа!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.