Висока температура и чревно разстройство - колко дни?

  • 1 586
  • 3
  •   1
Отговори
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Детето е с разстройство, без повръщане и температура над 38,5 , която не мога да сваля вече трети ден. Според джипито е вирус. Изкарахме преди две седмици такъв, дори с повръщане, но всичко продължи по малко от два дни. Колко дни може да продължи това? Cry

# 1
  • Мнения: 526
Съмнявам се отново да е вирус, намажи коремчето с малко ракия да го загрее и търси друг специалист.

# 2
  • Мнения: 6 164
Крис ми вдига над 38 до 39,6 цяла седмица от вирус. Но без разстройство, само Т. Точно затова мислех, че са зъби, никнеха 2 кътника, но ми казаха, че по-скоро е вирус, защото и конюнктивит получи на едното око на 3-я ден. Така, че може и до седмица да ви продължи.  Rolling Eyes Уж мислех, че вирусите са макс. 3 дни, но ето, че не било гаранция... Стискам палци да ви минава по-бързо!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами аз 2 пъти карах вирусни заболявания миналия и този месец.
1-вия път се влачих 10 дни, като чак след 7-я се подобрих. Сега бях 2 дни с Т=39.6 и си викам, няма да го бъде пак това влачене.
Включих АБ в лечението и за 1 ден и половина се оправих.

Любознателна, може и до 5-7 дни да продължи. Важното е строгата диета и многото течности. Пък ако видиш на зор и б-цата е спасение. 1-2 банки вършат чудеса, дано не ви се налага, де  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт