Попълване на бръчки

  • 15 570
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 647
 lene  , дай конкретно инфо за цени !!!  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 327
Здравейте включвам се защото днес имам час за консултациа в  козметично студио "Бенико" с цел да направя мезотерапия на лицето. По този повод намерих коментар от "мамче миа",  която си е правила тази процедура. Мнението и е не категорично ДА, защото естествено е че на различните кожи действа различно. Аз ще се пробвам. От студиото ми казаха, че процедура след днешната консултация могат да направят след 18-ти август. Дано наистина да има ефект защото и след 40 живота продължава , а е приятно да изглеждаш прилично и в по-напреднала възраст.

# 17
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
http://dermaproclinics.net
Още инфо.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
не мога да разбера само какво толкова лошо има, ако искаш да изглеждаш добре. дали си на 30 или 40 - ако нещо не ти харесва и имаш възможност да го промениш, какъв е проблема.
на твое място бих потърсила инфо във форума ня tialoto.bg. мацките са компетентни и няма да ти откажат помощ Peace

# 19
  • Мнения: 50
Тъкмо вчера ми инжектираха  филър с хиалуронова киселина в назолабиалните гънки- все още не бих ги нарекла бръчки.
може ли все пак някаква информация за цените  на тези инжекции и за ботокса?    Praynig

# 20
  • Мнения: 50
Някоя от вас  правила ли си такива инжекции във Варна?  В кой салон? Доволни ли сте?

# 21
Цената на процедурите зависи от количеството инжектиран препарат- измерва се на единици. Цената на единица ботокс е от 15 до 20 лв. За челото и около очите могат да се инжектират около 20  единици.Филърът и той се измерва в мл.Зависи колко мл. ще се инжектират-около 2-3-4 мл.за около150лв. Можете да разделите процедурата на  етапи-например  първо  челото , да видите ефекта след  10 дни , после околоочния  контур и т.н.Филърите са с различни плътности  според дълбочината в която се работи.Доверявайте се на дерматолог .

# 22
  • Мнения: 39
Хубава тема. И аз съм решила да си боцна малко на челото, но още събирам инфо. Една приятелка си прави скоро процедури, ще я разпитам подробно и ще пиша.

# 23
  • Мнения: 50
Аз днес се престраших и си инжектирах ботокс в челото и около очите. Много се притеснявах, но ме убедиха, че това е совсем рутинна манипулация. Ефекта очаквам след 5-7 дни. Дори реших да си направя снимки за да сравнявам.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 201
Аз днес се престраших и си инжектирах ботокс в челото и около очите. Много се притеснявах, но ме убедиха, че това е совсем рутинна манипулация. Ефекта очаквам след 5-7 дни. Дори реших да си направя снимки за да сравнявам.

ами честито!!! и да покажеш снимки. Боли ли newsm78

# 25
  • Мнения: 50
По принцип, не боли.  Все едно ти правят няколко инжекции. На мен ми направиха около 10. По скоро, трябва да се превъзмогне притеснението.  Още очаквам резултат. А снимките не се получиха добри. В смисъл, на тях не се виждат бръчките  ми.

# 26
  • Мнения: 217
Имам две ужасни бръчки по линията на усмивката, от носа към устните. Явно само с кремчета няма да успея да ги махна.
Чувала съм за попълване на бръчки чрез инжектиране на хиалуронова киселина. "Инжекциите са напълно безвредни...
Ефектът е моментален...Трайността е 1-2 години..." това от рекламната брошура. 
Питането ми е, някой от вас подлагал ли се е на подобна процедура? къде? колко струва?  болезнено ли е?
  има ли ефект? колко е траен?
 Всяка информация от личен опит ще ми е полезна Hug

И аз имах същия проблем го коригирах с процедури за фотоподмладяване.  bowuu  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 655
Аз днес се престраших и си инжектирах ботокс в челото и около очите. Много се притеснявах, но ме убедиха, че това е совсем рутинна манипулация. Ефекта очаквам след 5-7 дни. Дори реших да си направя снимки за да сравнявам.
къде във Варна си прави процедурата

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
Аз днес се престраших и си инжектирах ботокс в челото и около очите. Много се притеснявах, но ме убедиха, че това е совсем рутинна манипулация. Ефекта очаквам след 5-7 дни. Дори реших да си направя снимки за да сравнявам.
къде във Варна си прави процедурата
и колко пари ти излезе?

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
Имам две ужасни бръчки по линията на усмивката, от носа към устните. Явно само с кремчета няма да успея да ги махна.
Чувала съм за попълване на бръчки чрез инжектиране на хиалуронова киселина. "Инжекциите са напълно безвредни...
Ефектът е моментален...Трайността е 1-2 години..." това от рекламната брошура. 
Питането ми е, някой от вас подлагал ли се е на подобна процедура? къде? колко струва?  болезнено ли е?
  има ли ефект? колко е траен?
 Всяка информация от личен опит ще ми е полезна Hug

И аз имах същия проблем го коригирах с процедури за фотоподмладяване.  bowuu  bouquet
би ли разказала нещо повече, благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт