Препоръчва се от...

  • 1 522
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Всички гледаме реклами, които завършват с: "Препоръчва се от Българска педиатрична асоциация, Киноложко дружество, дерматолози, стоматолози и т.н." Това влия ли ви при избора на продукт? Предпочитате ли "препоръчани" продукти?  lalalala

# 1
  • Мнения: 656
Сама преценявам, защото този(тази) съфорумец (съфорумка) може да вярва на реклами, пък и не е казано че трябва да имаме еднакъв вкус и еднакво мнение по всичко.

Обаче вярвам на Индезит, Електролукс и т.н. когато ми препоръчват Ариел (но само след като съм тествала стоката)

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Всички гледаме реклами, които завършват с: "Препоръчва се от Българска педиатрична асоциация, Киноложко дружество, дерматолози, стоматолози и т.н." Това влия ли ви при избора на продукт? Предпочитате ли "препоръчани" продукти? 
Точно на БПА (Българска педиатрична асоциация) не бих повярвала в близко време... съвсем наскоро до мен достигна, че шефът й - доц. Генов (Генев, Генчев - забравих) например отрича всякакви препоръки за кърмене и захранване от Световната Здравна Организация и УНИЦЕФ, както и Министерството на Здравеопазването у нас, което например приема тези препоръки и щял да подкрепи подобно нещо само и единствено когато види със собствените си очи родни, български изследвания по въпроса... Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 806
доверявам се само на близки, на които имам доверие.
като знам, че еди-кой си разбира от еди-какво си, съм склонна да се вслушам в съветите му.
основно се доверявам на себе си

# 4
  • Мнения: 2 891
Доверявам се само на лични пазарни проучвания. Тома неверни, к'во да правиш.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На препоръката, че Ситроен се кара с еди-какво-си масло вярваме и мъж ми купува от него.
А, че асоциацията на стоматолозите ми била препоръчвала Сенсодин... Ами не ми е вкусна, не я искам.

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
Решението ми да купя даден продукт не се ръководи от това кой ми го е препоръчал. Приемам го като съвет или мнение, което ми дава повече информация за продукта. След това избирам, базирайки се най-вече на опит или на моментно желание.

# 7
  • Мнения: 3 405
Не, знам как се наемат такива рекламни авторитети.
А на стоматолог, който ни препоръчва паста за зъби, за да са здрави те, а той да няма работа не вярвам  Naughty

# 8
  • Мнения: 656
Добре де, ама ако педиатърката ми повярва на препоръката на Българската Педиатрична Асоциация?  newsm78 И по този начин ми препоръча да не кърмя?  Thinking

Подобен пример - реклама на прахове за пране дават основно по време на детските филмчета, така детето ми като тръгнем на пазар настоява за даден продукт...

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

А на стоматолог, който ни препоръчва паста за зъби, за да са здрави те, а той да няма работа не вярвам  Naughty

Е как, рекламният договор му е осигурил пенсионен фонд. Той за какво да работи?! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 423
Бих платила на някоя от споменатите
организации, форуми етцетера, за да
бъдат поставени върху моите продукти
стикери в ярък цвят, че въпросните там
организации препоръчват точно това,
което аз искам да продам. Вярвам, че не
съм първата сетила се. Иначе се старая
да не съм жертва на рекламата. Жалко е
обаче, че невинаги успявам да се изплъзна.

# 11
  • Мнения: 1 432
Доверявам се само на лични пазарни проучвания. Тома неверни, к'во да правиш.

Абсолютно!!

А Сензодина заменете с Лакалут. Също така ле4ебните пасти не са вкусни
 Peace

# 12
  • Мнения: 3 423
Подобен пример - реклама на прахове за пране дават основно по време на детските филмчета, така детето ми като тръгнем на пазар настоява за даден продукт...
Представяш ли си, ако между
Татко Барба и Мечо Пух врътнат
водка Флирт, Екстаз и прочее...

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Още един маркетингов трик. Не се връзвам.

Общи условия

Активация на акаунт