Сладък тест!

  • 1 797
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички

Анкета

Кое първо хапвате в парче торта?

Опции:

  • Мнения: 648
     В една от книгите си  американският  психиатър д-р Морган Скот Пек, описва случай на свой клиент- на ръба на пълна депресия, абсолютно неудовлетворен и отчаян от живота си човек. Един от първите въпроси на Пек към него бил "От къде започвате да ядете парче торта- от блата или от сметаната?"  Оказало се, че човечецът винаги започвал от забавленията, изоставал със задачите и отговорностите и с времето натрупал доста вътрешно недоволство.

Вие от къде започвате, оставяте ли си най- сладкото за накрая, или без да сте хапнали "черешката на тортата" нямате мотивация?

# 1
  • Мнения: 5 539
Оставям най-хубавото за накрая Flutter

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Най-сладкото за най-накрая.
Най-вкусното - последно.
Вестник/списание - от първа към последна страница.
Домакинската работа - от най-трудоемката към най-леката.
Да продължавам ли? Извод?
Щастлива и удовлетворена съм и няма да изпадам в депресия ли Simple Smile
Може би е прав Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2 353
  И аз, и накрая все не ми остава време и пространство за глазурата, трупам черни точки и...да бях започнала с нея.

# 4
  • Мнения: 442
ми, не знам. за да усетя тортичката, гледам първата хапка да е равномерна - да има от всичко.

# 5
  • Мнения: 698
От всичко, заедно, на малки парченца  Grinning

Т.е. забивам виличката така, че да има и блат, и крем в равни количества във всяка хапка  Grinning

Работа - от най-спешното, ако са еднакво спешни - от това, което ще отнеме най-малко време

Книги/списания - от страница първа до последна - без да прескачам  Grinning

Хайде, разгадай ме Grinning - сигурно ще изляза най-балансираният човек - а не съм   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 629
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!

# 7
  • Мнения: 5 539
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!
Работохолик? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 442
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!

според теста - сухар. никакво удоволствие.
не е верен тоя тест, май.

# 9
  • Мнения: 2 196
Аз ям само блата.Ще излезе,че съм сухарка някаква. Rolling Eyes

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
От глазурата започвам newsm03 От най-най-най-вкусното винаги! Истина е, че предпочитам забавленията, но смятам, че добре балансирам нещата и намирам време да бъда и отговорна.

# 11
  • Мнения: 648
    Принципна нагласа ми е да си свърша първо работата и после "иху-то", но понякога от задължения не ми остава време за череши Rolling Eyes
Ето, сега например седнах на компа, а ме чакат чушки за пълнене и ми е гузно Blush

Отделен е въпросът, че не обичам хипер сочни торти Whistling

# 12
  • Мнения: 306
А какви са хората,които не ядат торта и сладки неща? newsm78Или за тях се съди по начина на ядене на баница-сиренето или заливката е първо?

# 13
  • Мнения: 5 539
   
Ето, сега например седнах на компа, а ме чакат чушки за пълнене и ми е гузно Blush

Така е измислена рецептата "Пълнени чушки бъркани" Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 042
Зависи къде ям тортичката. На обществено място или на гости не ми се вижда възпитано и красиво да ровя, за да изям първо блатовете, а след това глазурата - било то сметана или някакви желирани плодове. Ям парчето подред - блат с глазура.
Но в къщи винаги първо изяждам блата, а след това глазурата. Най-хубавото си го оставям за накрая. Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 648
А какви са хората,които не ядат торта и сладки неща? newsm78Или за тях се съди по начина на ядене на баница-сиренето или заливката е първо?
"Тестът" е метафоричен и носи информация по- скоро за вътрешната организация и настройка на човек, а не толкова за темперамента му Peace

   
Ето, сега например седнах на компа, а ме чакат чушки за пълнене и ми е гузно Blush

Така е измислена рецептата "Пълнени чушки бъркани" Mr. Green
Ми кажи я, де Mr. Green И без това от 2 години готвя твоята версия за леща Flutter

# 16
  • Мнения: 2 212
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!

И аз така, непоносимост имам към сметаната  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 539
Поласкана съм Embarassed
А чушките вместо да си играеш да ги пълниш, ги нарязваш и с останалите продукти за 20-30 мин. в тенджерата под налягане. Нямат вид, ама пак стават за ядене Wink

# 18
  • Мнения: 1 520
Сочната глазурена.

Но гледам да комбинирам с блата, че после само блат - не е никак вкусно.  Wink

# 19
  • Мнения: 2 891
Ако ям всичко наред, а на сандвичите им изхвърлям коричките, какво значи?

# 20
  • Мнения: 442
Ако ям всичко наред, а на сандвичите им изхвърлям коричките, какво значи?

че трябва да си посетиш зъболекаря?

# 21
  • Мнения: 656
Правя бърз анализ на ситуацията. Ако кремът е много и ще се заситя само с него хапвам малко от блата (да съм сигурна че не е по-вкусен - все пак работата може и да е да раздаваш звездички на хотели по крайбрежието) и омитам крема.
Ако няма да стигне за наяждане, засищам се с блата, но хапвам черешката, дори и храната да ми е вече до гърлото.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ям всичко наред и все не опирам до края на парчето.
Но сама с тортите ми се получава така. Нищо друго не зарязвам по средата.

# 23
  • Мнения: 4 633
Първо близвам от горното на тортата, после режа голямо парче и го изяждам до последната троха.

# 24
  • Мнения: 2 891
Ако ям всичко наред, а на сандвичите им изхвърлям коричките, какво значи?

че трябва да си посетиш зъболекаря?

 Mr. Green Не че не мога да ги дъвча, ама са ми сухи  Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Не обичам торта Confused Сметанова пък съвсем Naughty
Обаче мога да изям едно кило тоблерон и тава с баклавички.
Някой ще ме анализира ли Laughing

# 26
  • Мнения: 154
   Вие от къде започвате, оставяте ли си най- сладкото за накрая, или без да сте хапнали "черешката на тортата" нямате мотивация?

Аз ям от двете наведнъж... Има ли подходящ извод в този случай?  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 806
жена беше "героинята" на случката, но това няма значение

вариантът по който разпределям тортата е твърде сложен
но често се оказва, че като оставям хубавото за накрая, все се намира някой, който ми го взима, щото си мисли, че не го искам  Mr. Green  затова май си преразглеждам тактиката

# 28
  • Мнения: 459
Това ми прилича на "Купих си нови чинии, ама ги пазя"  Joy

# 29
  • Мнения: 1 416
Винаги оставам хубаво за най-накрая. Важи за всичко, не само за тортите...

# 30
  • Мнения: 648
жена беше "героинята" на случката, но това няма значение

Възможно е, на мен такъв спомен ми е останал Rolling Eyes

Всички, които не обичат торта нека си представят кадаиф, мляко с ориз или каквото харесват Crazy

Това ми прилича на "Купих си нови чинии, ама ги пазя"  Joy
За къде си ги пазиш Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 100
Торта със сметана не ям по принцип.
Иначе най-вкусното от яденето си го оставям за накрая от малка.

# 32
  • Мнения: 3 405
Отлагам удоволствието, глазурата я хапам накрая и се размазвам  Grinning

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това ми прилича на "Купих си нови чинии, ама ги пазя"  Joy
За къде си ги пазиш Mr. Green

За нови...

# 34
  • Мнения: 3 405
А какви са хората,които не ядат торта и сладки неща? newsm78Или за тях се съди по начина на ядене на баница-сиренето или заливката е първо?

За тях се съди как ядат пица, дали изяждат първо сухите краища, а после вкусната среда с плънката или се нахвърлят на средата, а крайчетата оставят за кучето  Grinning

# 35
  • Мнения: 236
Първо работата - после удоволствията. Освен ако не е юли месец, жега и всичките ти бизнес партньори са хукнали на море. Laughing Днес - първо глазурката. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 491
И аз оставям хубавото за някрая, докато стигна до него вече съм се наяла и не ми е толкова хубаво. Грешна ми е тактиката.

Общи условия

Активация на акаунт