Сладък тест!

  • 1 799
  • 36
  •   1
Отговори

Анкета

Кое първо хапвате в парче торта?

Опции:

  • Мнения: 648
     В една от книгите си  американският  психиатър д-р Морган Скот Пек, описва случай на свой клиент- на ръба на пълна депресия, абсолютно неудовлетворен и отчаян от живота си човек. Един от първите въпроси на Пек към него бил "От къде започвате да ядете парче торта- от блата или от сметаната?"  Оказало се, че човечецът винаги започвал от забавленията, изоставал със задачите и отговорностите и с времето натрупал доста вътрешно недоволство.

Вие от къде започвате, оставяте ли си най- сладкото за накрая, или без да сте хапнали "черешката на тортата" нямате мотивация?

# 1
  • Мнения: 5 539
Оставям най-хубавото за накрая Flutter

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Най-сладкото за най-накрая.
Най-вкусното - последно.
Вестник/списание - от първа към последна страница.
Домакинската работа - от най-трудоемката към най-леката.
Да продължавам ли? Извод?
Щастлива и удовлетворена съм и няма да изпадам в депресия ли Simple Smile
Може би е прав Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2 353
  И аз, и накрая все не ми остава време и пространство за глазурата, трупам черни точки и...да бях започнала с нея.

# 4
  • Мнения: 442
ми, не знам. за да усетя тортичката, гледам първата хапка да е равномерна - да има от всичко.

# 5
  • Мнения: 698
От всичко, заедно, на малки парченца  Grinning

Т.е. забивам виличката така, че да има и блат, и крем в равни количества във всяка хапка  Grinning

Работа - от най-спешното, ако са еднакво спешни - от това, което ще отнеме най-малко време

Книги/списания - от страница първа до последна - без да прескачам  Grinning

Хайде, разгадай ме Grinning - сигурно ще изляза най-балансираният човек - а не съм   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 629
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!

# 7
  • Мнения: 5 539
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!
Работохолик? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 442
А, де?! Сметана не ям. Обирам я и я пльоскам отстрани, а изяждам блата. Какво съм аз?!

според теста - сухар. никакво удоволствие.
не е верен тоя тест, май.

# 9
  • Мнения: 2 196
Аз ям само блата.Ще излезе,че съм сухарка някаква. Rolling Eyes

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
От глазурата започвам newsm03 От най-най-най-вкусното винаги! Истина е, че предпочитам забавленията, но смятам, че добре балансирам нещата и намирам време да бъда и отговорна.

# 11
  • Мнения: 648
    Принципна нагласа ми е да си свърша първо работата и после "иху-то", но понякога от задължения не ми остава време за череши Rolling Eyes
Ето, сега например седнах на компа, а ме чакат чушки за пълнене и ми е гузно Blush

Отделен е въпросът, че не обичам хипер сочни торти Whistling

# 12
  • Мнения: 306
А какви са хората,които не ядат торта и сладки неща? newsm78Или за тях се съди по начина на ядене на баница-сиренето или заливката е първо?

# 13
  • Мнения: 5 539
   
Ето, сега например седнах на компа, а ме чакат чушки за пълнене и ми е гузно Blush

Така е измислена рецептата "Пълнени чушки бъркани" Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 042
Зависи къде ям тортичката. На обществено място или на гости не ми се вижда възпитано и красиво да ровя, за да изям първо блатовете, а след това глазурата - било то сметана или някакви желирани плодове. Ям парчето подред - блат с глазура.
Но в къщи винаги първо изяждам блата, а след това глазурата. Най-хубавото си го оставям за накрая. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт