Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юли 2007, 15:26 ч.

Фотоконкурс за любителска снимка 2007

• 2 824
  • 58
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
Център за бременни жени-Пловдив и Ла Лече Лига България за трета поредна  година организират Национален фотоконкурс за любителска снимка на кърмеща майка. Той е част от дейностите с които се отбелязваме Световната седмица на кърменето. Миналата година конкурса беше под мотото “Кърменето - здраве, радост и удоволетворение”

Програма за организиране на фотоконкурс за любителска снимка 2007.

1.   Обява в-к “Марица”
2.   Снимките да се изпращат до 22 юли на адрес: konkurs2007@abv.bg
3.   Гласуване за наградата на публиката до 30 юли на страницата www.bg-bebe.com 
4.   Класиране, награди и откриване на изложбата – 1 август в Пловдив

Тема: КЪРМЕНЕ
Два  раздела на конкурса:

1.  “Ранното поставяне на гърдата” – Колкото по-рано, толкова по-добре.
2.  “Таткото в подкрепа на кърменето” . Тук предимство имат снимките, на които се вижда таткото, но подкрепата може да се изрази и в това, той да направи и изпрати снимката. Ако имате снимка на таткото в родилния дом, изпратете ни я.

Правила:
1.   Всеки има право да изпрати по 1 фотография  във всеки раздел.
2.   Задължително е да се пише името на фотографа и името на кърмещата майка и бебето,  както и на каква възраст на бебето е направена снимката. Ако искате, може да изпратите и име на фотографията.
3.   Изпратете телефонен номер за връзка, e-mail адрес и града, в който живеете
4.   Оценява се както сюжета, така и художествената стойност на фотографията.
5.   Оценката ще се прави от жури от представители на:
-   в-к “Марица”
-   радио FM+
-   Център за бременни жени
-   Ла Лече Лига България
-   www.bg-mamma.com
-   фото студио

Всички фотографии ще се отпечатат на матова хартия, формат А4 и ще бъдат експонирани от 1 до 15 август в Градската Художествена Галерия – Пловдив. Откриване на изложбата и награждаване на победителите в фотоконкурса – 1 август 2007 от 10.00 часа.

Награди ще осигурят Център за бременни жени-Пловдив, НУК-България, ДЕВИН , МУСТЕЛА, Детски дрешки КИМЕКС , и др. фирми. Очакваме в-к “Марица да публикуват част от получените фотографии. Радио FM+ ще анонсира конкурса, а за снимките, както и миналата година, ще търсим спонсори , за да издадем брошура със селектирани 40 фотографии.

# 1
  • в пространството на любовта
Ами третия раздел за дърти кърмачета?
3. “Късното поставяне на гърдата” – Колкото по-късно, толкова по-добре.  Laughing  Mr. Green  Party

# 2
  • Скрът
Ех, за ранното поставяне сме закъснели, а за "Таткото в подкрепа на кърменето" нещо е много сложна темата newsm78 хем татко трябва да се вижда, хем гърдата, хем бебето - а кой ще снима тогава?

# 3
...3. “Късното поставяне на гърдата” – Колкото по-късно, толкова по-добре.  Laughing  Mr. Green  Party
hahaha
Хареса ми!

# 4
  • Пловдив
Аз пък се надявах на раздел - Поотраснали кърмачета  Whistling Thinking
А мога ли да пратя снимка на кърмещ татко (с изцедена кърма) 18 дневно 2кила бебе  newsm78

# 5
Хм, много интересни теми Simple Smile Сега разглеждах на Тони новородените снимки.. Имам снимка с ранно поставяне на гърдата - Тони е на няма и 2 часа, само дето снимката съм си я правила аз с телефона - логично - тогава нямаше и акушерка даже да ме напсува, камо ли да ми да даде да го кърмя (добре че си беше при мен) - та кой да снима? Таткото беше на раждането, ама после като не го пуснаха в стаята с нас - много тъпо  #2gunfire Та таз снимка много готина за конкурса, само дето качеството хич не е от най-добрите  Confused
По втората тема - Таткото и кърменето - Мойто мъж по баш кърмачка и от мене, ама снимка 3мата, пък и аз да кърмя нямаме изобщо - наистина кой ще снима  Rolling Eyes Имам снимка с него от родилния дом още - Тони на 1 ден и той го е гушнал да го уригне след кърменето.. А иначе той много ни е снимал как се кърмим.. Ама какво да пратя се чудя newsm78

# 6
  • Плевен
Да питам и аз Мис Бу - имам снимка как кърмя двете змейчета, мога ли да пратя тази снимка след като не е правена още в началото? Или ако е нужно някъде,за да се убедят майките,че и близнаци могат да се кърмят без проблем. Аз продължавам да го правя вече 9 месеца и половина Simple Smile

# 7
Момичета, ако нямате снимки от ранно поставяне на гърда - пращайте на по-малко бебе Simple Smile Важно е участието, все пак. Предполагам, че сравнително малко майки в България имат снимки от кърмене на магарето в родилната зала...

# 8
  • Варна
Имам много красиви снимки, които имат рамка, напарвена във ФШ, малко по-художествени са, може ли такива или трябва да са си съвсем "чисти", "непипани" снимки?

# 9
Имам много красиви снимки, които имат рамка, напарвена във ФШ, малко по-художествени са, може ли такива или трябва да са си съвсем "чисти", "непипани" снимки?
Ще проверя Simple Smile

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
Ще вземем участие, намерих си снимките от кърменето в болницата.

# 11
Ще проверя Simple Smile
Проверих, може Simple Smile

# 12
  • Пловдив
Аз пък нямам ранни снимки. Ще изпратя някоя от скорошните обаче. Сигурно ще е без таткото, защото нали и при нас той снима...

# 13
побутвам темата, за да не се укрива на втора страница  Mr. Green

# 14
  • Варна
Ще проверя Simple Smile
Проверих, може Simple Smile

Супер!!!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт