Още мъничко остана АВГУСТинчето да види свойта мама

  • 9 165
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 998
Велева, някъде по назад в тази тема съм дала линк към сайт за нумерология. Иначе аз сега бях на консултация и доктора ми каза, че професора излизал в отпуска и той щял да е тук, така че предполагам, че ако се наложи ще те насочат към моя доктор. Не се притеснявай аз съм много доволна от него.

# 286
  • Мнения: 182
inedica, не се ядосвай! Въпреки че и аз много се паля за тези неща. Сигурно доста си се разтроила, та все пак ви е 1-во детенце, а и е друго някой да ти даде дрешки ама с твое съгласие, а не тук имам едни парцалки...
Да попитам за това лекарство за коликите: Само в Англия ли го има?/т.е. в Германия или Австрия??? не може ли да се намери? Thinking

# 287
  • София
  • Мнения: 5 712
За Инфакола и аз съм за  Peace Ако на някой му пращат ако може бих се възползвала Simple Smile baby_ily беше писала мисля но каза чак средата на октомври тогава не се знае дали ще ми трябват!
Марианамама дръж се мила още малко поне! Hug
ЛЕка вечер на всички!  Hug 

# 288
  • Мнения: 1 037
Момичета,аз съм малко притеснена-док ми каза,че по мерки на бедрото бебето върви с 2-3 седмици назад! CryАми ако наистина нещо не му е добре,ще откача.Досега ми казваха,че върви дребно,но..такова разминаване newsm78Ох,дано всичко е наред.Утре ще отида на още един преглед!

# 289
  • Мнения: 223
Изчетох ви! Сега само ви желая лека нощ!
Марианамама, много ти стискам палци.  не знам какво е да те болят контракциите, но знам, че аз имам в 60 % от времето и направо ви се чудя как успявате да ги мерите!
Жанет, няма как да не се зарадвам на твоята новина. Благодарим ти, че си я споделила. Всеки път като видя името ти до англечето се натъжавам. Чака те нов път и никакви лоши мисли по него.
Няма да ви описвам как се чувствам след 2 месеца страх и лежане и как ходя като мецанка. Сега съм по-спокойна и чакам да мине 37 седмица, та и нахално за лъвче се оглеждам. Много съм щастлива, че сме на линия августинките.
Лолии, а добре дошла!Много е приятно да си в компания с тези мами тука мили!
А, Дидка, напомни ми да кажа за тези мерки. Нашето по глава е в една седмица(39-та), по крак в друга, по кила в трета. Голяма каша. Ама термина си е термин и бебето - независимо от пропорциите, си е здраво. та дори като деца, в различните етапи, растат различно. Пак попитай, но не се страхувай!
Беличка, сметнах - числото на детето ти ще е 1. И 2 и 1 са хубави лични числа - все на победители, лидери, здрави, смели хора. Това като го обвържеш с Лъва, Сатурновата година и благословената устойчивост, с която Беб седи в теб - е супер ще е!!! Да е здрав и да си дебелее. Аз съм сигурна, че вече е вън от опасност!

# 290
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета,аз съм малко притеснена-док ми каза,че по мерки на бедрото бебето върви с 2-3 седмици назад! CryАми ако наистина нещо не му е добре,ще откача.Досега ми казваха,че върви дребно,но..такова разминаване newsm78Ох,дано всичко е наред.Утре ще отида на още един преглед!

 Мисля, че не е хубаво точно на края да те шашкат така  Naughty още толкова малко ти остава а те да те разтройват така  Crossing Arms
 Не се притеснявай... нали знаеш, че компютъра не може да изммери точно...  Hug важното сега е да сме много спокойни и да вярваме, че всичко ще е наред с нас и бебенцата ни  Hug  bouquet

# 291

Общи условия

Активация на акаунт