Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, отдавна разглеждам сайта и си мисля да се регистрирам тъй като и аз съм една от искащите и пробващите да си има бебе. За съжаление вече 9 месеца без успех.Сега обаче май се случва нещо, което ако се потвърди просто не знам какво да правя. На 28 г. съм и преди месец изкарах дребна шарка и един ден преди да разбера за нея/мислех че е слънчева алергия/ с мъжа ми го направихме веднъж и сега цикъла ми закъснява вече 4 дни. При всичките тези опити  9 месеца ако сега когато не трябва е станало просто ще се съсипя, защото съм чувала, че най – добре в такъв случай е да се прекрати бременността. Ще съм ви благодарна ако можете да ми помогнете с някакъв съвет, наистина ли задължително се прекратява бременността и опасно ли е? Благодаря предварително.
Цитирай

B HONDA CIVIC

Не знам дали се прекратява бременността Embarassed но след 4 дни закъснение би трябвало да си направиш тест ако не кръвен най малкото обикновен да препикаеш. Praynig Не знам дали да кажа Успех Embarassed Confused
Цитирай

Присъединявам се! Направи първо теста утре сутрин и тогава ще знаеш какво да правиш! Ако е положителен, ще си запишеш час при гинеколог.
Ще се опитам да потърся информация по въпроса.
Успех!   bouquet
Не бързай да се тревожиш, първо теста!   Peace

По принцип, когато организма се бори с някакъв вирус или инфекция, то той реагира по някакъв начин. Реакцията може да е насочена към репродуктивните органи и да е причина за ановулаторен цикъл! На това може да се дължи закъснението ти!
Никой не може да каже така на сляпо, затова са тестовете! Peace
« Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 18:53 от _Hope_ »
Цитирай

Първо не знаем дали си бременна. Ако се окаже, че си - положението е сериозно и трябва да се консултираш с няколко лекари.
Цитирай
Aко си бременна нещата не са добре! Sadникак!Аз на третия ден от закъснението на цикъла разбрах 4е съм бременна-теста беше положителен,на 4етвъртия се появиха първите пъпки от варицелата и на единадесетия ден вси4ко приклю4и,направих аборт по медицински пказания..вси4ко стана преди 2 седмици. искам да кажа 4е беше желана бременноста ,от първия път стана,и изведнъж тази варицела..Съжалявам но ..много е опасно, по-добре така ина4е риска за бебето е много голям Sad
дано да не си бременна!!!!
Цитирай
Дано не съм те обезверила съвсем,но доколкото мога да разбера,то може би си изкарала болеста,и после евентуално си за4енала,незнам, Rolling EyesАко си бременна със сигурност гинеколкога ти ще каже най -добре
Цитирай

B HONDA CIVIC

fusa   Какво стана направи ли тест? Ходи ли на лекар? Thinking
Цитирай

Момичета, благодаря много за отговорите ви, но за щастие всичко вече е о.к. Laughing От тук нататък продължаваме опитите и дано стане вече, защото започваме да се притесняваме, а по доктори все още не ми се ходи.
Цитирай

Чудесна новина!   bouquet

Ходила ли се на профилактичен преглед? Ако не си, по-добре отиди да ти пуснат микробиология и тест за хламидии. Няма да ти навреди! Peace Една вагиноза например, може силно да ти наруши средата и това да е причина за неуспех!
Дано скоро да се похвалиш! Hug
Цитирай

B HONDA CIVIC

Момичета, благодаря много за отговорите ви, но за щастие всичко вече е о.к. Laughing От тук нататък продължаваме опитите и дано стане вече, защото започваме да се притесняваме, а по доктори все още не ми се ходи.

ДАНО да СТАНЕ ПО СКОРО  bouquet newsm17 newsm51
Цитирай

близо до София

Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.